Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kuidas me pääsesime helgest tule..""Õigusseksuoloogia. Õpik juristid..""Tervendaja 2007/10""Kristiina Lauritsatütar I-III (ko..""Surnud hinged""Shinrin-Yoku""Naised, toit ja Jumal. Ootamatu te..""Vastused teismelise küsimustele""Heleni lapsukesed""Raha""Eesti kirjarahva leksikon""Aiandus - mesindus nr 3""Hingekalender""Ernie. Kodaniku taskuraamat nr. 19""Pariis. 1908-1914""Et ema jaksaks. Emade energiaraama..""Gurini utoopia""Läänemaa Teises maailmasõjas""Hiina astroloogia saladused""Õpiraskused. Kelle probleem? Kust..""Teine meri""Laulusõbrad""Minu vanaema kirjak. Tarkuseteri E..""Toitlustamine ja korrastustööd""Muutuda sõnaks""Kuidas joonistada inimesi""Geniaalsed koerad. Milles avaldub ..""Let's start business""Inglite valguses""Alfie""Fleet Street Lightening""Imetabane aju""Ajendid ja kiviaiad (luuletused)""Nuppu on?""Inglise passiivikonstruktsioonide ..""Õelad tüdrukud. Kuidas kaitsta e..""Õige emakeele harjutusi. Gümnaas..""Tahan kõike teada""Eetika, moraal, kõlblus""Kohus. Kaebealune. Kaitsja""Üldbioloogia. Õpik X-XI klassile""Eesti linnade, alevite ja alevike ..""Operatsioon Seeba""Kirjanduse sirvilauad""Looming 2004/5""Narko""Tööõpetus. Õmblemine V-IX kl.""Lustakad vastandid""101 toiduainet, mis võivad pääs..""Concerts At The Pushkin Art Museum..""Armastus on kõikvõimas… Aforis..""Поделки из природн..""Kirjandiõpetuse teooria ja prakti..""Verena 2000/12. Вязание д..""Praktiline inglise keele grammatik..""Janu. Jutustusi""Toimetulekuoskused kogu eluks. Art..""Füüsika ülesannete kogu keskkoo..""Lühendiraamat""Tüdruku usaldusraamat. Kõigest, ..""Sinu unistus algab siit""Baltian historia""Sissejuhatus raamatupidamisse. Raa..""Fantastiline tüdruk (jutustus)""Avastades tuntut. Akupressuur – ..""Verena 2003/3. Вязание дл..""Vikerkaar 2010/10-11""Surm La Fenices""Verena 2003/5-6. Вязание д..""Nõukogude Naine 1986/3. EKP Keskk..""Väikeste inimeste suured küsimus..""Selected choral works. 2 plaadilin..""Prodigal son""Õmblemisõpik lastele. Lõbusad j..""Potiemanda parimad palad. Parimad ..""Hea sadam""Ei halastust, ei armu. Okupandi sa..""Tartu laulupidu 2019. Laulupeo 150..""Päkapikumaa""Eesti projekt 25 aastane. 1944-196..""Minu käsitööd 2007/11""Lüüdia Vallimäe-Mark. Näitusek..""Kivi südamelt. Kümnes kogu luule..""Kassiraamat""Adamson-Ericu Muuseum (kataloog)""Eesti-inglise taskusõnaraamat / E..""Ristisõdijad hommikumaal [ülevaa..""Miks me vihkame""Looming 2013/3. Eesti Kirjanike Li..""Maga kiiremini. Valik huumorit ja ..""Tartu Tamme Gümnaasium 95 (70). J..""Schubertiade""National Geographic 2010 December...""Külmetushaiguste koduravi""Õpilaste toitlustamisest kodus. J..""Praktiline rahvaravi. Enesetervend..""Jälle Püha Susanna ehk Armastuse.."
97 tk kogusumma: 709,02 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti]
Autor(id): Marika Vingissar
Kujundaja: Anu Maarand


Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789916634486
Lehekülgi: 56
Sari: Kodu & Aed raamat

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 168x228
Suurus: piklikus fornaadis, pehmes köites raamat

Sisu:
Praegu räägitakse ja kirjutatakse sageli, et kodudes kipub toitu raisku minema. Sellest on kahju, sest oleme ju toidukraami oma teenitud raha eest ostnud.
Tegelikult on asi planeerimises: püüame veidi ette mõelda, mida täna süüa teha ja mida selle jaoks osta, ning kui toitu jääb üle, siis kuidas saaks seda ülehomme ära kasutada juba uues roas. Aja jooksul tulevad ka kogemused, et näiteks lusikatäiest järelejäänud kastmest võib teha munamuffineid või omletti. Või et köögiviljapuljongiks keedetud köögiviljad saab ära kasutada suurepäraseks tomatikastmeks, mida talvevaruks sügavkülma panna.
Värsket kala rookides võib keeta pead ja sabad kohe vähese veega puljongiks, millest hiljem suppi või kastet teha. Kokkuhoidliku perenaise sõber on sügavkülm, kuhu võib varuda seeni, marju, kastmeid ja supisegusid, mis on valmistatud siis, kui köögiviljad on kõige odavamad.
Kuid ega koonerdamine pole kokkuhoid – mõõduka planeerimisega annab palju raha kokku hoida, kuid ikkagi teha kogu perele maitsvaid ja toitvaid sööke.


Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
toiduvalmistamine
säästmine
toiduretseptid
nõuanded
kokaraamatud
Kodu & Aed raamat

Hind: 5,00 EUR
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee
Kokkuhoiu kokaraamat [50 retsepti], Marika Vingissar, Ühinenud Ajakirjad 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud