Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Celestaali varjudAutor(id): Miikael Jekimov
Kirjastus: Fantaasia
Linn: Tartu
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916648674
Lehekülgi: 324
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 198x125
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kogumiku „Celestaali varjud“ ulmejutud viivad meid võõrastele planeetidele, alternatiiv-viktoriaanlikesse linnadesse, hämaratesse kõrvaltänavatesse ja rahvajuttudest tuttavasse Eestisse. Lugudeks ammutas Jekimov inspiratsiooni erinevatest ulme alamžanritest ning Eesti rahvaluulest, milles on ta jõudnud doktoriõpinguteni. Nimiloo pealkiri „Celestaali varjud“ märgib kogumiku sisu: fantastiliste maailmade peidetud külgi. Kogumiku väljaandmist on toetanud Väikese Hipi Fond, mis on loodud luuletaja Liisi Ojamaa mälestuseks.
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Celestaali varjud
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Õhupuudus
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Ortoni isevärki avatüür
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Koiduaeg sadamas
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Tynehallow' rauad
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Vahetatud lugu
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Sõnad öötaeva all
Sisaldab: Jekimov, Miikael, 1991- Muld ei hoia
Märksõnad:
Fantaasia
Liis Roden
eesti
ilukirjandus
ulmejutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Celestaali varjud, Miikael Jekimov, Fantaasia 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Veiko Belials, Jumalate vandenõu,
Varrak, 2006, hind: 20,00 eurot
Iain M. Banks, Relvade kasutus,
Varrak, 2001, hind: 15,00 eurot
Veiko Belials, Ashinari kroonikad,
Varrak, 1997, hind: 20,00 eurot
Maggie Stiefvater, Kaarnapoisid,
Tänapäev, 2013, hind: 17,00 eurot
Douglas Adams, Elu, universum ja kõik. Viieosalise triloogia kolmas seiklus. Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas 3. osa,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 17,00 eurot
Diana Gabaldon, Võõramaalane. II osa 2. raamat. Kiil merevaigus,
Varrak, 2015, hind: 20,00 eurot
Arne Tsirna, Armastuse valem. Ulmeromaani esimene osa,
Arne Tsirna, Temor Grupp, 2014, hind: 6,00 eurot
Indrek Hargla, Mehis Heinsaar, Karen Orlau, Kristjan Sander, Maniakkide Tänav, Triinu Meres, Mann Loper, Kersti Kivirüüt, Leila Tael-Mikešin, Egle Palberg, Pikad varjud (novellikogumik),
Ajakirjade Kirjastus, 2015, hind: 9,00 eurot
John Ronald Reuel Tolkien. Redigeerinud [ja eessõna:] Christopher Tolkien. Toimetanud Eve Laur ja Lembit Rattus, Silmarillion,
Tiritamm, 1999, hind: 45,00 eurot
Stephenie Meyer, Keha,
Pegasus, 2011, hind: 20,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1774 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!