Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Toateenija saladusAutor(id): Nita Prose
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Raili Puskar
ISBN: 9789908550688
Lehekülgi: 360
Sari: Toateenija
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Toateenija Molly on harjunud olema nähtamatu. Ent on aeg, et ta säraks uues salapäraga looritatud põnevusloos. Saladused pole toateenija Mollyle sugugi võõrad. Ta näeb kõike, mis juhtub Regency Grandi hotelli suletud uste taga, kui pühib ära hotellikülastajatest maha jäänud tolmu ja mustuse. Ent üks saladus puudutab teda ennast märksa lähemalt … Hotellis toimuva antiikesemete hindamise käigus selgub, et Molly vanaemale kuulunud nipsasjade seas on hindamatu väärtusega Fabergé muna. Selle haruldase eseme ilmsiks tulek muudab Molly üleöö kuulsaks. Aga niipea, kui muna tegelik väärtus teatavaks saab, läheb see salapäraselt kaduma. Molly otsustab iga hinna eest Fabergé muna üles leida. Ta asub jälgi ajama ja avastab saladuse, mis ulatub kaugele minevikku. Lugu, mis rullub lahti Molly vanaema päeviku lehekülgedel, annab vastuse nii mõnelegi küsimusele. Nita Prose’i debüütromaan „Toateenija“ oli ilmumisaastal üks loetumaid raamatuid kogu maailmas ja Goodreadsi lugejad valisid selle 2022. aasta parimaks põnevikuks. Ekstsentrikust Molly lood on nüüdseks ilmunud enam kui 40 riigis ja kolmas raamat „Toateenija saladusˮ, milles tuuakse päevavalgele ammu maha maetud saladused, paneb sellele muhedale agathachristielikule sarjale väärilise punkti.
Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
Toateenija
inglise
Kanada (riik)
ilukirjandus
põnevusromaanid
The maid's secret. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Toateenija saladus, Nita Prose, Pegasus 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Mari Saat, Võlu ja vaim (1. osa). Loomade ränded,
Õllu, 1990, hind: 4,00 eurot
Oscar Wilde; Koostanud ja eessõna: Lauri Leesi, Õnnelik prints. Granaatõuntest maja. Europeia sari,
Perioodika, 1990, hind: 6,70 eurot
Jack London, Martin Eden,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, 1976, hind: 3,50 eurot
Lilli Promet, Ainult puhtast armastusest. Novelle ja laaste,
Ajalehtede-Ajakirjade Kirjastus, 1958, hind: 3,00 eurot
Carson McCullers, Kurva kohviku ballaad,
Perioodika, 1967, hind: 2,00 eurot
Jüri Jürison; Koostanud: Juhan Peegel, Eestimehe teekond ümber maailma Askoldi laeva peal (reisikirjeldus),
Perioodika, 1975, hind: 1,90 eurot
Lembit Uustulnd, Kiikhobune Antverpenist,
Varrak, 1999, hind: 13,00 eurot
Sally Mandel, Nagu välk selgest taevast,
Ersen, 2003, hind: 5,00 eurot
Laila Hietamies, Ööbikusalu,
Eesti Raamat, 1998, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23547 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!