Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri:
Ravitinktuurid, tõmmised, salvid, palsamidAutor(id):
Kirjastus: Odamees
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949557530
Lehekülgi: 176
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: väikses formaadis, kõva kaanega
Sisu:
Sellesse raamatusse on kogutud erinevad retseptid ravimtaimepreparaatidest: tinktuuridest, tõmmistest, keedustest, palsamitest, salvidest jt, mida saab edukalt valmistada kodustes tingimustes. Need rahvameditsiini vahendid aitavad tõhusalt leevendada erinevaid vaevusi ja ravida paljusid haigusi.
Märksõnad:
loodus- ja rahvameditsiin
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ravitinktuurid, tõmmised, salvid, palsamid, , Odamees 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Alternatiivmeditsiin alla viimati lisatud:
Lewis Harrison, Kätega tervendamine. Üldtervendav massaaž,
Odamees, 2001, hind: 31,00 eurot
Koostanud Sulev Pirit, Aastaga haigustest priiks. Tervenduskalender 2011. 171 raviretsepti rahva hulgast,
Hiiler, 2010, hind: 5,00 eurot
Aili Paju, Aed ja mets kui apteek,
Maalehe Raamat, 2000, hind: 10,00 eurot
Ain Raal, Teekond taimede taha. Taimravi alternatiivsed harud,
Elmatar, 2007, hind: 20,00 eurot
Virgo Mihkelsoo, Ljudmilla Mihkelsoo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
Infotrükk, 2010, hind: 24,00 eurot
Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo. Koostanud Ljudmilla Mihkelsoo ja Virgo Mihkelsoo, Toome oma tervise tagasi. Praktiline teejuht (ise)tervendajale,
2008, hind: 16,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom, Sibula raviomadused,
Odamees, 2008, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom; Toimetanud: Tiina Lias, Õuna raviomadused,
Odamees, 2004, hind: 5,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom; Toimetanud: Tiina Lias, Kartuli raviomadused,
Odamees, 2004, hind: 11,00 eurot
Vigala Sass (Aleksander Heintalu), Minu raviraamat 3. Ravimine ravimtaimedega 3. Kuidas ma ravin rahvast,
1993, hind: 11,00 eurot
Alternatiivmeditsiin all on 903 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!