Xanadus Otsimisretk, William Dalrymple, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Hõrgud panniroad""Aserbaidžaani kirjad""Pikker 1989/2""Veetlev maa""Hiire laul""Pikker 1989/6""Pikker 1986/21""Kranaat. Plats puhtaks!""1002 anekdooti. Raadio Tartu""Saatuse tahtel""Tondiöömaja""Viimane marsruut""Pikker 1989/18""Kõnnuküla""Õhtusöök inimsööja juures""Torma kihelkonna ajalugu. 1933. aa..""Mäeküla piimamees""Meie repertuaar 1978/11""Ernie. Kodaniku taskuraamat nr 4""Teekond läbi öö II""Läbi lukuaugu""Iga päev on jõulud""Was spielen wir?""Räägitakse, et ... Anekdoote ja ..""Masinapargi ekspluatatsioon""Noppeid Albu valla ajaloost""Televisioonitehnika""Linnusita""Pikker 1988/23""Koolirahva välimääraja. KoolitÃ..""Mees""Pidalitõbi. Vatku tõbilas""Felix Ormusson. Valik novelle""9 kaardimängu""Barutino: Puust sumomaadleja ja te..""Pikker 1989/12""Maavärinalind""Pikker 1986/18""Lift tapalavale""Kamin Lumehelbekesele""Kukerpillid. Sõnaraamat""Koolibri koogiraamat""Üks hele valge tuvi""Avanejad. Tõeraamat""Rusikad""Näidendid II""Naisena sündinud""Siluett 1985/2. Sügis""Teadus argielus""SMS. Killud, nipid, trikid""Suur tuba""Tillud-Killud. Cartoons""Imeline autobuss""Elas kord mees""Lastikäsitlus""Path of Needles""Pikker 1988/10""Pikker 1986/16""Kullimaja Marta""Nõukogude Liidu Kommunistliku Par..""Jutustused III""Sugupuu""10 000 anekdooti. II. osa. Laps-ü..""Meretargad saared. Seawise Islands""Pikker 1987/18"
65 tk kogusumma: 458,70 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Xanadus. Otsimisretk
Autor(id): William Dalrymple
Kujundaja: Marek Allvee


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 1999
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Peep Ilmet, Toomas Trapido
ISBN: 9985300920
Lehekülgi: 344
Sari: Rännuraamat

Seisukord: pisut kulunud ümbrispaber, sees pühendus, veidi määrdunud leheservad, sisu olemas ja korralik

Mõõdud: 142 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T096# SEE KASUTATUD RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 090

William Dalrymple'i «Xanadus. Otsimisretk» avab Varraku uue rännuraamatu sarja. Seda raamatut on nimetatud tõeliseks tähelennuks reisikirjanduses. Autori intelligentsus, vaimukus ja terased tähelepanekud annavad ka kõige tavalisematele kogemustele mingi ajatuse ja erakordsuse. Ta kannab edasi suurte inglise rännumeeste traditsiooni, kes enamasti oskasid nähtust ka paeluvalt kirjutada. Loodame, et esimese autori ja teose valik on sümboolne, ning et tulevane sari kujuneb niisama eredaks ja sisukaks nagu William Dalrymple'i edasine karjäär.

Originaali pealkiri: In Xanadu. A Quest

Aasia, Hiina, reisikirjad

Sari: Rännuraamat

Hind: 9,00 EUR
Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Bill Schutt, Kannibalism. Sa oled see, mida sööd,
Ajakirjade Kirjastus AS, 2017, hind: 8,00 eurot

Fil, Bulgaaria - Sunny Beach,
Hea Tegu, 2015, hind: 8,00 eurot

Sergei Obrutšev, Tundmatutel radadel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 4,00 eurot

David Livingstone, Reisid Lõuna-Aafrikas,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 5,50 eurot

Koostaja Tiit Pruuli, Eesti lipp ümber palli. Ümbermaailmareis purjejahil Lennuk,
Varrak, 2001, hind: 17,00 eurot

Jaak Prozes, Kas Putin on vepslane,
Argo, 2015, hind: 5,50 eurot

Erna Tšeban, Draakonite maal,
Eesti Raamat, 1989, hind: 2,50 eurot

Marianne Suurmaa, Minu Saksamaa,
Petrone, 2016, hind: 10,00 eurot

Olev Remsu, Minu Neenetsimaa. Pommiplahvatusest polaarjoonel, porodest ja pohmellist rääkimata,
Petrone Print, 2010, hind: 15,00 eurot

Margot Roose, Minu Amsterdam. Normaalne on piisavalt hull,
Petrone Print, 2011, hind: 12,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2158 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee
Xanadus. Otsimisretk, William Dalrymple, Varrak 1999 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud