Esimest korda Armeenias Reisikiri, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Kondori tiibade all. Jalgrattaseik..""Чапаев""Maailma napsid""Õietolm ja mesilasvaha""Arendav värvivihik [esikaanel lae..""Tyll""Metsatarga ravimtaimed. Kodused re..""Armastuse tähed""Kolmanda Silma tervisekalender 199..""Toitlushügieen""Härra Järgmine""Karuskose""Eesti õistaimi""Eesti-saksa vestmik. Estnisch-deut..""Viimane mohikaanlane. Jutustus aas..""Vanalinn Tallinn. IX kvartal. Alts..""Sosinad""Silverview - viimane saladus""Ajalugu ei ole ainult minevik. Min..""Oroonoko ehk kuninglik ori""Eelsoodumus armastada""Suur õunaraamat""Kuidas saada superstaariks 7 päev..""Toska saare vembumees""Lapsed ja kunst""Üldine keemia (keskkoolile)""Kolmekümneaastaste põlvkonna sot..""Maalehe aastaraamat 2020""Kokteiliraamat""Viirpapagoid""Unistades täiusest. Luuletusi 191..""Tikandiraamat""Külajutud""Ameerikast""Toome oma tervise tagasi. Praktili..""Liikluseeskiri. Maastikusõidukite..""Kehale meeldib tõde""Akadeemia 2004/9""Kurbuseta elu (mäletused)""Uhke põhjamaine. Esseid ja uurimu..""Surnud moosekant""Mässajad inglid""Uus Talu 1929/8. Rahvalik põlluma..""Kallis, armas, ainuke. Räägime a..""Valitud loengud sünnitusabi ja g..""Kord sa kahetsed""Tööõpetus 1.-4. klassile. Meist..""Metsasõbra teatmik""Kunstikalender 1978""Laule""Sumchi""Teadus""Kiri kui kunst. Villu Tootsi koolk..""Kaika Lainest Vangani 4. Rahvaravi..""Pangandus. Inglise keele väljendi..""National Geographic 2008 July. Vol..""Elu pühitsus (romaan)""The ''good'' and the ''bad'' of th..""Hoidised""Eestimaa ilu""Marm 1. Näärikuu 1990""Minu inimesed""Tervise käsiraamat, vihik 11""A Thousand and One Facts about Sov..""Aja viide""Tarzani tagasitulek""Näidendid""Uus ametikoht""Minu raviraamat 3. Ravimine ravimt..""Taevarahvas. Poul Andersoni parima..""Eesti rahva kannatuste aasta. Kogu..""TEA inglise-eesti koolisõnastik (..""The Forgotten Garden""Rakendusstatistika""Книжные знаки Моск..""Armeenia probleem""Väike piparkoogiraamat""Palkmajad. Konstruktsioon ja ehita..""Järeleproovitud tarkus""Kooskasvamine""Loomad. 1-2 aastastele""Duncani pruut 1. osa""Ravimine bioenergiaga. Eneseterven..""Eesti-saksa vestmik""+""Wäejooksik""Keskkonnakaitse. Looduskaitse""Vahva rätsep. 3 muinasjuttu""Vaata endasse""Feng Shui kodukujundus""Mary Poppins""Inkade kuld""Sõdalase au""Шьем бисером""Koer Reede""25 parimat 1961. Eesti Vabariiklik..""Anna Magdalena Bach""Tööõpetus VII-VIII klassile. Pu..""Käeulatuses""Internatsionaal""Märg kala""Laulge kaasa! 44""Sünnitusstreigi lävel?""Palvetav kristlane""Ohtlikud suhted""Armand V. Ühe väljakaevamata rom..""Биология пресново..""Pimedas, pimedas metsas""Poliitika. Kes?Miks?Kuidas?""Sina, mina ja vihm"
110 tk kogusumma: 842,10 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Esimest korda Armeenias. Reisikiri
Autor(id): Aira Kaal
Kujundaja: Ants Säde


Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1964
Originaalkeel:
Lehekülgi: 208

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 138 × 206 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T014# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 064

«Inimestele, kes sündinud meie kliimas, on vajaduseks saanud külastada Kaukaasiat.
Miskipärast sõidetakse meilt palju sagedamini Gruusia mererandadesse kui Armeenia mägedesse. Ka mina olin rännanud Gruusia sõjateel, veetnud puhkuse Gagras ja arstinud end Tshaltubos, ühesõnaga - olin juba «vana grusiinlane», kui esimest korda Armeeniasse pääsesin.
Tahtsin, et ka Armeenia muutuks mulle reaalseks nähtuseks, et mul oleks temast mingi isiklik mulje. Rohkemat ma ei planeerinud. Pärast Gruusiat, Indiat, Usbekistani ja Hiinat kasvas see soov otse edasilükkamatuks vajaduseks. Oli koguni piinlik, et pole veel käinud sellises vennasvabariigis nagu Hajastan - nii kutsuvad oma maad armeenlased ise -, pole külastanud seda haruldast rahvast, kelle esivanemad olid juba vanade assüürlaste-babüloonlaste kaasaegsed, sõdisid Rooma riigiga ja elasid üle mitmed teised rahvad.
See on «toosama oivaline maa, kus asub Eedeni aed ja Armeenia püha mägi Masis, mille jumal, kui oli veeuputuse läbi hävitanud kogu maailma, leidis olevat väärilise, et sinna jääks peatuma Noa laev. Armeenia pinnal paljunes inimsugu ja asustas uuesti teised maad». Nii kirjutas enam kui 100 aastat tagasi Hatšatur Abovjan, armeenia klassik, kes omal ajal ka Tartus elas.»

Illustreeritud fotodega.

Märksõnad:
eesti
ilukirjandus
reisikirjad
Armeenia

Hind: 6,00 EUR
Otsing autori järgi:

Aira Kaal, Seitse tõtt ja seitse valet,
Eesti Raamat, 1986, hind: 2,50 eurot

Aira Kaal, Teelahkmel,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 4,00 eurot

Aira Kaal, Pihlakad mere ääres,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot

Aira Kaal, Kodunurga laastud 1,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot

Aira Kaal, Ma ei anna relva käest,
Ilukirjandus ja Kunst, 1945, hind: 6,00 eurot

Aira Kaal, Pilk tänapäeva Hiinasse,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 4,00 eurot

Aira Kaal, Sajandite vangla. Jutustus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1950, hind: 4,00 eurot

Aira Kaal, Üks tigu ilma majata,
Eesti Raamat, 1968, hind: 2,00 eurot

Aira Kaal, Kodunurga laastud III,
Eesti Raamat, 1978, hind: 6,00 eurot

Aira Kaal, Kodunurga laastud (2. osa),
Eesti Raamat, 1970, hind: 4,00 eurot

Aira Kaal, Muljeid ja mõtteid India sõidult,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 5,00 eurot

Teema Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:

Paul Delahunt-Rimmer, Oravarattast otse põrgutulle,
Ajakirjade Kirjastus, 2016, hind: 5,00 eurot

Imre Siil, Rändamisi. Minu väike reisiraamat,
Go Group, 2016, hind: 13,00 eurot

koostaja Katrin Möllits, Pargisuitaja teejuht 2. Lõuna-Eesti pargid,
Keskkonnaamet, 2012, hind: 15,00 eurot

Jaan Kaplinski, Santorini. Teekond Ayia Triadasse,
Võluri tagasitulek, 2011, hind: 17,00 eurot

Inga Kuusik, Maailm on lõputa,
Tammerraamat, 2015, hind: 5,00 eurot

William Dalrymple, Džinnide linn,
Varrak, 2000, hind: 17,00 eurot

Alec Le Sueur, Hotell maailma katusel. Viis aastat Tiibetis,
Verb, 2008, hind: 5,00 eurot

Peter Moore, Tualetis mitte sittuda. Reisijuht sügavasse mülkasse sattunud teelisele,
Varrak, 2005, hind: 6,00 eurot

Kerli Nõu, Mina ja maailm. Valitud lugusid 102 riigist. II osa,
Nõu Konsultatsioonid OÜ, 2020, hind: 17,00 eurot

Tiit Kaljuste; Läänemaa Arenduskeskus, Läänemaa looduse õpperajad,
Foliali, 2006, hind: 8,00 eurot



Reisijuhid, reisikirjad all on 2126 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee
Esimest korda Armeenias. Reisikiri, Aira Kaal, Eesti Riiklik Kirjastus 1964 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud