Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Varjudest vabaksAutor(id): Carolyn Brown
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916316542
Lehekülgi: 328
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x125
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Perepärand.
Tütre kohustus.
Angela Marie on elanud kõik oma kolmkümmend viis eluaastat Meadow Fallsis – ühes Texase talus, mis on kuulunud juba põlvkondi tema perekonnale. Ta ei taha seda teha. See on kohustus. Nüüd, kui tema vanemad, kes armastasid teda veel vähem kui võhivõõrad, on surnud, kuulub kogu see kupatus Angelale. Ja pärandus, mida ta pole kunagi tahtnud, on jäänud tema hoolde.
Enam ei saa ta sellest loobuda. Tema armastatud lapsehoidja Mandy, kes on alati olnud talle ema eest, vajab nüüd ise hooldajat. Ka Mandy lapselapselaps, kes on Angelale lähedane nagu õde, tuleb koju tagasi. Kui üks nägus erusõjaväelane tuleb farmiabilise tööd otsima, leiab Angela, et tulevik võib isegi helge olla.
Kuid kõige silmiavavamaks osutub minevik. Mandy avaldab tema vanemate kohta saladusi, mida Angela varem ei teadnud. Kui pilved tema perekonna ajaloos hajuma hakkavad, saab pärandusest hinnaline kingitus ja Meadow Fallsist kodu, millest Angela on alati unistanud.
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Varjudest vabaks, Carolyn Brown, Ersen 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Hermann Hesse, Stepihunt,
Kupar, 1993, hind: 12,00 eurot
Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 8,50 eurot
Franz Kafka, Ameerika. Protsess. Loss,
Eesti Raamat, 1987, hind: 15,00 eurot
Erich Maria Remarque, Taeval ei ole soosikuid,
Eesti Raamat, 1991, hind: 8,50 eurot
Émile Zola, Daamide õnn,
Eesti Raamat, 1970, hind: 9,00 eurot
Christine Nolfi, Süda nagu kodu,
Ersen, 2025, hind: 35,00 eurot
Lauren K. Denton, Koht, kus maanduda,
Ersen, 2024, hind: 30,00 eurot
Longos, Daphnis ja Chloe (romaan). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1972, hind: 6,00 eurot
Gabriel García Márquez, Sada aastat üksildust,
Eesti Raamat, 1975, hind: 14,00 eurot
Rosie Thomas, Päikesetõus,
Varrak, 2016, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7198 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!