Teema: Kultuur
Pealkiri:
KultuuritööstusAutor(id): David Hesmondhalgh
Kirjastus: Tallinna Ülikool
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
Tõlkija: Marilin Lips
ISBN: 9789985588789
Lehekülgi: 612
Sari: Gigantum humeris
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x155
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
2002. aastal esimest korda ilmunud David Hesmondhalgh’ raamatust „Kultuuritööstus“ on nüüdseks saanud kultuuri- ja loomemajanduse uuringute võtmeteos. Tegemist on oma valdkonnas ühe enim loetud ja tsiteeritud teosega, mis on asendamatu käsiraamat nii üliõpilastele kui erialaspetsialistidele, ent ladusalt loetav ka kõigile teistele, kellele kultuuri mõtestamine huvi pakub. Raamatu muudab oluliseks interdistsiplinaarne vaatenurk, milles on ühendatud kultuuriuuringute traditsioon ja poliitökonoomiline lähenemine. Autor näitab ajateljel toimunud muutuste analüüsi abil, kui tihedalt on läbi põimunud kultuuri ja tööstuse valdkonnad ning kui oluline roll on kultuuritööstusel meie igapäevaelus. Hesmondhalgh rakendab sotsioloogiliste meetodite tõhusust nõnda, et kultuuritööstuse toimeloogika saab päriselt selgeks, ja osutab ühtlasi seal kõige kiuste peituvatele võimalustele poliitiliseks ja kultuuriliseks vastupanuks.
Originaali pealkiri The Cultural Industries. Eesti keeles
Märksõnad:
Tallinna Ülikool
kultuur
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kultuuritööstus, David Hesmondhalgh, Tallinna Ülikool 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Mudlum; tekste valida ja järjestada aitas Johanna Ross; toimetas Liisi Rünkla, Väike tekstimüür,
Strata, 2023, hind: 24,00 eurot
Ezra Pound, Lugemise aabits,
Vagabund, 2000, hind: 25,00 eurot
Eesti Teaduste Akadeemia Emakeele Selts; kogunud ja eessõna: Hella Keem; toimetanud Aldi Sepp, Tartumaa saja-aastaste jutud,
Emakeele Selts, 1995, hind: 15,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald (kogunud ja ümber töötanud), Kalevipoeg,
Roto, 1992, hind: 10,00 eurot
Reet Hiiemäe, Armastus Eesti rahvapärimuses,
Pegasus, 2015, hind: 18,00 eurot
Raivo Seppo, Nimed ja nimepäevad,
Olion, 2002, hind: 4,00 eurot
Vabariigi Presidendi Akadeemiline Nõukogu sise- ja rahvusliku julgeoleku komisjon. Koostanud Tiina Raitviir ja Eduard Raska, Eesti edu hind. Eesti sotsiaalne julgeolek ja rahva turvalisus (artiklite kogumik),
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2005, hind: 7,00 eurot
Juhan Luiga; Koostanud: Hando Runnel, Hingejõu ilmed,
Ilmamaa, 1996, hind: 5,00 eurot
Matthias Johann Eisen; koostanud ja järelsõna: H. Tampere, Esivanemate varandus,
Sinisukk, 2000, hind: 5,00 eurot
Koit Luus, Mehine aru päästab maailma. Esseed ja intervjuud,
Ilo, 2006, hind: 4,00 eurot
Kultuur all on 4945 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!