Knitting (kudumine), Editor: Eva Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Jõuluaja unejutud""Leitud""Bali""Igal kohal oma lugu (Eesti kohamui..""Doktor Trööst""Austria""Sarviku armastus""Luuleleid (luuletused) Kirjastatud..""Mati Jostov 1958-2006. Sõprade me..""Kuu King""Aega on mu meelest""Smaragdsaar""Lapse seksuaalne väärkohtlemine ..""Angel Numbers 101: The Meaning of ..""Minu jõuluraamat. Lood ja laulud""Avanemine 2006/1. Vaimsus. Teadmin..""Kevadest kevadeni""Kollane maja. Oodatud kõik kes ar..""Abielus, siiski üksi""Su Doku lastele""Op-ornamentika""Instruktionsbok CR-603/CR-606/CR60..""Näidendid ja lühiproosa""Ole enda astroloog. Sammhaaval oma..""Meekruus""Nero, verine luuletaja""Armastus""Mate ja miljon mahla. Üheksa kuud..""Misery. Eesti Päevalehe romaanikl..""Naer on terviseks. Lõbusaid lugus..""Saksa kirjandusajalugu Eesti keskk..""Haridus Eestis. Statistikateatmik""Võidu vari (Triloogia 1. osa)""Veterinaarne üldmikrobioloogia, -..""Suur võitlus valguse ja pimeduse ..""Kodu 1927/11. Perekondlik kirjandu..""Armastus meid lahutab""Kõige elavaga üks. Mõttekilde""Missugune ilm on täna""Lumeelevant. Krooksjalad""A Dictionary of Modern English Usa..""Marley ja mina. Elu ja armastus ma..""Kartuse ja lootuse vahel""Kodakondsus- ja migratsiooniamet. ..""Volbriöö. Fantastiline romaan""Armukesed ja mängurid""Rändamisi. Minu väike reisiraama..""Viis piipu""Karistuseks 20 aastat Draamateatri..""Soome vanglad. Lühiülevaade""Jõulutuhkatriinu king""Kirjaoskus Eestis 18. sajandi lõp..""Pärlid sigadele""Brooklyn""Looming 1987/9""Doktor Meerikese ja Ponts-Ontsu im..""Kuidas mehi püüda""Lood""Metsanduslikud uurimused IV""Universum""Jalgpallimaailma skandaalid. Profi..""A darker place (Sean Dillon #16)""Keelekõrvast""Koduapteek""Heas usus""Salasadam""Kümme mõtet ajast""Alcázari sangarid. 72 päeva või..""Ime surmakambris""Viljandimaa väikesed pärlid. Pil..""Majata maja lugu. Nelikümmend aas..""Karuke ei ole paha. Eesti lastekir..""Talleyrand"
73 tk kogusumma: 648,00 EUR

Teema: Kudumine
Pealkiri: Knitting (kudumine)
Autor(id): Editor: Eva Tiesler

Kirjastus: Verlag für die Frau
Linn: Leipzig
Aasta: 1980
Originaalkeel:
Tõlkija: Birgita Gabel, Georg Werner
ISBN: 3730400347
Lehekülgi: 65
Sari: Needlework Technique 1

Seisukord: kaaned seljalt natuke katki, muidu korralik raamat
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
4th Edititon.

Märksõnad:
kudumine
käsitöö

Sari: Needlework Technique nr. 1

Hind: 5,00 EUR
Teema Kudumine alla viimati lisatud:

Liivia Kivilo, Kampsunid,
Mats, 1993, hind: 10,00 eurot

Liivia Kivilo, Silmuskudumine,
Mats, 1991, hind: 5,00 eurot

toimetanud Judith Durant, Ühe lõngatoki imed. 101 lõngapoe lemmikut,
Ersen, 2007, hind: 13,00 eurot

Zoë Halstead, Kootud ja vilditud mänguasjad. 26 lihtsat kudumisjuhist vahvate mänguasjade valmistamiseks,
Sinisukk, 2008, hind: 12,00 eurot

Вязание 1983. Албум моделей,
Легпромбытиздат, 1983, hind: 4,00 eurot

Л. С. Усс, Вязание 1985. Албум моделей,
Легпромбытиздат, 1985, hind: 4,00 eurot

Г.Л. Матвеева, Вязание 1982. Албум моделей,
Легпромбытиздат, 1982, hind: 5,00 eurot

G. G. Barskaja, N. L. Bogatkova, N. L. Bulantseva, Вязание-91. Альбом,
Легпромбытиздат, 1991, hind: 4,00 eurot

Claire Hallik, Silmuskudumine,
Kunst, 1973, hind: 10,00 eurot

Carolyn Clewer, Kudumisõpik lastele. Lõbusad ja lihtsad kudumid väikestele käsitööhuvilistele,
Sinisukk, 2004, hind: 13,90 eurot



Kudumine all on 325 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee
Knitting (kudumine), Editor: Eva Tiesler, Verlag für die Frau 1980 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud