Mary Marie, Eleanor H Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Schubert""Naerulind""Kivine kodu""Lennuhirm""Kannatanu nimi - Eikeegi""Viimane saladus""Kurjuselaegas""Vaevademaa""Muusikafantoom""Shakespeare'i mõistatus""Muuseumi saladus""Kassiopeia""Võlurkaru Krissu""Oodatu""Võta mu süda""Kolmas tõlge""Elevandi kõuehüüd""Hadese projekt""Puuvillanoppijad""Sakkara projekt""Eluihk""Punane hunt""Juudaseeklid""Madonna""Mina, vanaema, Iliko ja Illarion. ..""Sowjetestnische Literatur""Rasputini reliikvia""Viimane marsruut""Aleksandria viide""Tere, kollane kass!""Pegasuse saladus""Tervise käsiraamat""Viimane testament""Lipud tornidel""Graali vandenõu""Templirüütlite pärand""Professor Martensi ärasõit""Kolmeteistkümnes apostel""Riimis ridu 1. osa""Aleksander Suur""Unustatud pärgament""Hot Money""Jää ja Titanic""Kärbes (antoloogia)""Soovimata külalised. Pagulaspõlv..""Armastusloo lõpp""Edelsteine""Die Judojungs""Graziella""Viimane poistelend""Paabeli projekt""Siiski veel Alice""Eesti maastike geokeemia küsimusi""Rekvisiitor""Sobiv paik surmaks""Pikk sõit koju""Triinu ja Taavi jutud""Smaragdsilma saladus""Põnev ja salapärane ookean""Päikesetõusumaa lapsed""Printsess roosas. Printsessi päev..""Warcraft""Valküüride kokkupõrge""Vapper Azmuun. Amuuri muinasjutte""Maagiline ring""Keelatud mõrsja""K-Pax""Kollaste lehtede aegu""Mitmekorra lood""Printsessi päevikud VI. Printsess..""Jumala vasak käsi""Emanuel 2. Vihkamine ja armastus""Magus puder""Sipsikute juturaamat""Pari-lind. Armeenia muinasjutt""Pajud tuules (jutud lastele)""Püssirohuaabits""Vitja Malejev koolis ja kodus""Võimas Tarzan""Printsess ootusõhinas. Printsessi..""Ruumi on ka tillukeses hütis""Perekond jõuluks""Küsitlusraamat naistele""Luuseri päevik 5. Lood mitte kuig..""Hõbedane sõna. Tarassik""Salatoimikud: Varemed""Kirjandusloolisi pisivesteid""Teekond Ozi""Rasked valikud""Põgenemine""Sõsarla""Täis korvike""Teine reaalsus""Pikker 1969/16""Sega ja sobita. Värvid. Lehitse j..""Ma ei taandu""Twyborni lugu""Vampiiripäevikud. Äratus""Meisterdetektiiv Blomkvist""Lõpparve""Unistuste aeg""Kuritegevus Eestis 2008/10""Burda Style 2021/5 (Бурда)""Kontakt""Pipraparadiis""Piraajad""Sinine tund. Surematud""Piibu ja pliiatsiga""Dinotopia: teekond Chandarasse""Klara ja Päike""Nägija tütar""Puhang""Linn mere all""Hingamiselundite kroonilised haigu..""Tööstusliku loomakasvatuse leksi..""Peegelduste labürint""Rüütel""Parv 1""Roosi vennaskond""S.N.U.F.F.""Loomakasvatuse alused""Naistelehe nipiraamat 2016/104 okt..""Jumala koerad""Tuisus eksinud""Nägijanaine""Naistelehe nipiraamat 2016/103 sep..""Naistelehe nipiraamat 2020/147 mai"
127 tk kogusumma: 1071,90 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Mary Marie
Autor(id): Eleanor H. Porter

Kirjastus: Fantaasia
Linn:
Aasta: 2004
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Eva Luts
ISBN: 9985950615
Lehekülgi: 156

Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned pisut kulunud

Mõõdud: 143 × 216
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT

Mary Marie on lahutatud vanemate laps. Mida ta mõtleb ja tunneb, kirjutab ta oma päevikus -- selles raamatus.
«Isa kutsub mind Mary'ks. Ema kutsub mind Marie'ks. Kõik teised kutsuvad mind Mary Marie'ks. Mu perekonnanimi on Anderson. Olen kolmteist aastat vana ja ma olen iseäralik ja vastuoluline. See tähendab, Sarah ütleb seda. (Sarah on mu vana hoidja.) Ta ütleb, et on seda kusagilt lugenud -- et erinevate inimeste lapsed on alati isesugused ja vastuolulised. Ja mu isa ja ema on erinevad ja mina olen nende laps. Ma olen kõik, kes neil on.»

noorteromaan

Hind: 8,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Ernest Hemingway, Hüvasti, relvad,
Eesti Raamat, 1983, hind: 7,00 eurot

Johan Bojer, Väljarändajad,
Orto, 1972, hind: 4,00 eurot

Esko Koivu, Esmaspäev. Üsna argipäevane legend,
Orto, 1965, hind: 8,00 eurot

József Nyìrö, Mägede mees,
Orto, 1970, hind: 6,00 eurot

Bjørnstjerne Bjørnson, Jumala teedel,
Orto, 1947, hind: 5,00 eurot

Johan Bojer, Uus tempel,
Orto, 1971, hind: 10,00 eurot

Tadeusz Dołęga-Mostowicz, Posija,
Hendrik Lindepuu, 2023, hind: 14,00 eurot

Kristmann Gudmundsson, Elu hommik,
Orto, 1958, hind: 8,00 eurot

Golnaz Hashemzadeh Bonde, Sellised me oleme,
Varrak, 2019, hind: 14,00 eurot

Mika Waltari, Sinuhe II. Viisteist raamatut arst Sinuhe elust umbes 1390-1335 e. Kr.,
Orto, 1954, hind: 10,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7079 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee
Mary Marie, Eleanor H. Porter, Fantaasia 2004 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud