Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Missioon. Ühe missiooni päevikudAutor(id): Hannes Võrno
Kujundaja: Tõnis Kenkmaa
Kirjastus: Maagiline Ruum
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949940264
Lehekülgi: 435
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Oma elu pöördepunkti jõudnud mehed ei kipu end tavaliselt avama. Ennast avanud mees on nõrk ja haavatav ‒ nõnda mõtleb suurem osa mehi. Nii jäävadki meeste sisemised võitlused vaid nende endi ja paari väga lähedase inimese teada.
Kuid Võrno on otsustanud sellest ringist välja murda, ja tema raamat väärib juba ainuüksi seepärast lugemist. Taktitunne ja diplomaatiline kõnepruuk on kõrvale jäetud ning lugejal on harukordne võimalus lasta endale asju otse näkku öelda. Kas ta öelduga nõustub või mitte, see on juba tema otsustada.
Raamatu teine ja võib-olla hoopis suurem väärtus seisneb aga muus. Eestist on viimase 25 aasta jooksul käinud sõjalistel missioonidel üle 3500 mehe ja naise. Nende tegemisi on avalikkuse ette toodud palju, kuid nende tundeid, mis missioonidel olemisega kaasnevad, suhtedraamasid, siseheitlusi ja omavahelisi keerulisi suhteid, mida põhjustab pikka aega kestev suletud süsteemis viibimine – peaaegu üldse mitte. Võrno raamatuga saab see suur tühimik täidetud.
Kui julged, saa osa sellest energiavoost, mis Võrnost hoovab!
Head lugemist!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Missioon. Ühe missiooni päevikud, Hannes Võrno, Maagiline Ruum 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jaan Kaplinski; Toimetanud: Malle Kiirend, Isale,
Varrak, 2003, hind: 23,00 eurot
Ruth Reichl, Küüslauk ja safiirid,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot
Jaan Kompus, Koguduse ja Elva kiriku teenistust tahan surmani jätkata,
Ignis Fatuus TÜ, 2017, hind: 15,00 eurot
Rait Avestik, Urmas Kibuspuu. 31 aastat,
Tänapäev, 2009, hind: 10,00 eurot
Holger Kaints, Mälestusi raamatutest,
Hea Lugu, 2017, hind: 15,00 eurot
Anders Nyberg, Viimane rong Moskvasse,
Argo, 2017, hind: 10,00 eurot
Alo Särg, Kuulsaid Balti aadlikke,
Valgus, 2005, hind: 4,00 eurot
Anatoli Mitt, Meenutusi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,00 eurot
Peeter Müürsepp, Kuulsaid XVII-XVIII sajandi matemaatikuid,
Valgus, 1975, hind: 4,00 eurot
Jesper Huori ja Anna Sundberg, Ma armastasin terroristi. 16 aastat sõjakate islamistidega,
Varrak, 2016, hind: 18,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4381 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!