Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Pähklikuninga mängAutor(id): Heiki Krips
Kujundaja: Alar Kitsik
Kirjastus: Atlex
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949492671
Lehekülgi: 128
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadist, kõvade kaantega
Sisu:
Autor, suhtlemispsühholoog ja pedagoogikadoktor Heiki Krips on seisukohal, et raamatu muinasjuttude seiklusliku ja sageli naljaka sisu taha peidetud sõnumid aitavad lastel paremini mõista, miks tuleb teisi aidata ja olla sõbralik, aga ka seda, mis on headus. Läbi muinasjututegelaste käitumise õpetatakse koostegutsemise põhimõtteid, näiteks seda, et liigse enesekesksuse tõttu võib sõbrad kaotada, ja palju muudki. Seepärast sobivad siinsed muinasjutud lastele kodus ja lasteaias ettelugemiseks, aga ka algklassi õpilastele iseseisvaks lugemiseks. Kogumikku on koondatud uute lugude kõrval muinasjutte ka autori varasematest raamatutest «Sirelikaru lood» (2001) ja «Loomade seiklused» (2003).
Märksõnad:
kasvatus
päris pisikestele
muinasjutud lastele
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pähklikuninga mäng, Heiki Krips, Atlex 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Vladimir Beekman, Kurbade kivide linn,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 6,00 eurot
Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot
Elar Kuus, Memme musi,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot
Kristel Salu, Viljaküla Brita memuaarid,
Tänapäev, 2002, hind: 6,00 eurot
Aino Pervik, Kunksmoor. Kunksmoor ja kapten Trumm,
Eesti Raamat, 1986, hind: 14,00 eurot
Riho Lahi, Värdi,
Eesti Raamat, 1980, hind: 6,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 11,00 eurot
Kristiina Kass, Kasper ja viis tarka kassi,
Tänapäev, 2011, hind: 14,00 eurot
Aino Pervik, Paula aabits,
Tiritamm, 2008, hind: 11,00 eurot
Lilian Kivi, Milvi Roosleht, Aabits,
Valgus, 1985, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3856 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!