Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Muinasjuttude võlumaailmasAutor(id): Karin Hansson
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949253067
Lehekülgi: 264
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 170x240 mm
Suurus: suures formaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Käesolev kogumik sisaldab autori omaloomingulisi muinasjutte, mis on kirja pandud aastatel 1996–2011.
Autor kutsub teid, armsad lugejad, muinasjuttude võlumaailma, et selle kaudu paljutki elus taasavastada. Järgnevates muinasjuttudes tegutsevad linnud, loomad ning hea ja ülla südamega kangelased. Lood on südamlikud ja veidi legendilaadsed. Väikeseid vimkasid leidub nendes lugudes muidugi ka, sest ilma nendeta päris läbi ei saa.
„Muinasjuttude võlumaailmas” on värvikirev ja ootamatu, seetõttu on selle raamatu lood just lastele ja lapsemeelsetele, mis aga ei tähenda kindlasti seda, et täiskasvanud sellest raamatust midagi taasavastada või tuttavlikku leida ei võiks.
On see ju muinasjutuline võlumaailm.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Muinasjuttude võlumaailmas, Karin Hansson, Varrak 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Kristel Salu, Ärtuäss,
Eesti Keele Sihtasutus, 2004, hind: 3,00 eurot
Toimetanud: Aivi Pargi, Kui ma oleksin kuningas. Virumaa laste muinasjutte,
Juhan Kunderi Selts, 2000, hind: 5,00 eurot
Ketlin Priilinn, Armastusega fännidelt,
Tänapäev, 2012, hind: 5,00 eurot
Jaan Tangsoo, Ritsikas,
Eesti Raamat, 2010, hind: 4,00 eurot
Kamille Saabre, Mu kuninganna,
Tänapäev, 2007, hind: 4,00 eurot
Kristel Salu, Viljaküla Brita pajatused,
Eesti Keele Sihtasutus, 2003, hind: 7,00 eurot
Lehte Hainsalu, Koerliblikas,
TEA Kirjastus, 2008, hind: 4,00 eurot
Piia Ausman, Kaptenid avastavad maailma,
Haus Galerii, 2008, hind: 5,00 eurot
Erika Esop, Pikk naine. Kaasaegne igand,
Tormikiri, 2000, hind: 3,00 eurot
Lea Arme, Varjupaiganaga,
Tormikiri, 2010, hind: 4,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3921 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!