Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Kiirustav surmAutor(id): Marion Chesney
Kujundaja: Inga Joala
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
Tõlkija: Greete Kõrvits
ISBN: 9789916172537
Lehekülgi: 248
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 200x143
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 302
Paksude pruunide juuste, ideaalse figuuri, õrna jume ja suurte siniste silmadega nooruke leedi Rose on samavõrd kangekaelne kui ilus. Ütleme otse välja: ta on kangekaelne nagu eesel. Nii on leedi Rose – sügavalt solvunud, et keegi ei tunnusta tema detektiivivõimeid, kuigi ta lahendas Hedley markii sünge saladuse, ja pahane isa peale, kes keeldub talle ostmast isegi jalgratast, autost rääkimata – otsustanud minna tööle!
Ega see polegi päris õige töökoht, vaid rohkem nagu paberimäärimine Drevey’se Äripangas. Rose’il saab sellest nädalaga villand: töö on igav ja tema „uues seisuses“ on tviid kitsukese karusnaharibaga kõik, mida ta kanda tohib.
Kuid siis avastab Rose puhtjuhuslikult, et kõrgseltskonnas liikuv veidi tobe, kuid täiesti ohutu Freddy Pomfret on väljapressija ja tema arvatav enesetapp hoopis mõrv. Asja uurimiseks pöördub Rose tagasi luksuslikku Londoni seltskonnaellu, kus särava fassaadi taga peidavad end mürgised suhted.
Märksõnad:
Tänapäev
Inga Joala
ilukirjandus
Hasty Death. Eesti keeles
Hind:
13,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Boriss Akunin, Riiginõunik,
Tänapäev, 2005, hind: 18,00 eurot
Jodi Picoult, Oma õe hoidja,
Ersen, 2006, hind: 9,00 eurot
Gilbert Keith Chesterton, Saladuslik aed. Kriminaaljutustus,
Sünnimaa, 1990, hind: 2,00 eurot
Graham Swift, Vete maa,
Olion, 1998, hind: 7,00 eurot
Sisko Istanmäki, Liiga paks, et olla liblikas,
Virgela, 1998, hind: 6,00 eurot
Raavo Raadik ja Andri Arula, Walem,
Ontore OÜ, 2022, hind: 20,00 eurot
Honoré de Balzac, Eugénie Grandet,
Eesti Raamat, 2009, hind: 13,00 eurot
Samanta Schweblin, Nähtamatu niit,
Kultuurileht, 2020, hind: 5,00 eurot
Isaac Asimov, Igaviku lõpp,
Eesti Raamat, 1973, hind: 4,00 eurot
Jan Potocki, Zaragozast leitud käsikiri,
Eesti Raamat, 2003, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 22541 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!