Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Viimane paarAutor(id): Matthew Norman
Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Marianne Ots
ISBN: 9789916661024
Lehekülgi: 336
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 140 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Mida teha, kui kõik sõbrad ümberringi äkki lahutama hakkavad? Kas sinu suhe on ikka piisavalt tugev, et vastu pidada? Või tuleks kokku jäämise nimel teha midagi äärmuslikku?
Põhinelik on olnud ülikoolist saati lähedane sõpruskond: neli meest, neli naist – neli paari. Nad abiellusid enam-vähem samal ajal, said samal ajal lapsed ja nüüd, viisteist aastat hiljem, on nad ka hakanud samal ajal järgemööda lahutama. Kui kolm abielu nende ümber on purunenud, hakkavad Jessica ja Mitch Butler omaenda suhet uue pilguga vaatama. Kas seda on võimalik päästa? Või on lahutamine lihtsalt neljakümnendate eluaastate nakkav ja ravimatu viirus?
Matthew Normani vaimukas ja südantsoojendavas romaanis otsustavad peategelased Jessica ja Mitch proovida äärmuslikku eksperimenti. Nad lepivad kokku «arenenud abielu» reeglites ja alguses näibki, et eduka suhte saladus on leitud. Kuid kui mängu tuleb kuum baarmen ja reegleid hakatakse rikkuma, muutub olukord oodatust palju keerulisemaks. Lugu on ühteaegu lõbus, seksikas, segane, valus ja täis üllatusi. Selgub, et mõnikord on vaja käituda tõeliselt halvasti, et mõista, mis on tõeliselt hea.
«Kõige naljakam raamat, mida üle pika aja lugenud olen. Matthew Normani romaan «Viimane paar» on südamlik, terane ja läbinisti nauditav lugemine.» Richard Roper
«Selles lummavas teoses kasutab Norman oma leebe huumori annet osavalt ära ning tögab abielu, vanemluse ja armastuse pentsikusi ja rõõme.» Publishers Weekly
Originaali pealkiri Last couple standing. Eesti keeles
Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
romaanid
Hind:
14,00 EURTeema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Edgar Rice Burroughs, Tarzani džunglijutud II,
Stella, 1997, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Andres Jaaksoo, Meie kassil kriimud silmad. Eesti lastekirjanduse antoloogia I köide,
Steamark, 1999, hind: 11,00 eurot
Heino Väli, Hea küll, aga paha ka,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Toonekurg vahipostil,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot
Aleksandr Avdejenko, Tisza kaldal,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Avetikh Isahakjan, Lilith, Tšingis-khaan ja teised,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Anna Sakse, Lillemuinasjutud,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Meri-Liis Laherand, Hannese sünnipäev,
Eesti Raamat, 1986, hind: 2,00 eurot
Tony Wolf, Metsamuinasjutud: Hiiglased,
Ersen, 1996, hind: 12,00 eurot
Judith Simpson, Vana-Hiina,
Varrak, 1997, hind: 9,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!