Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Vaikivate asjade aeglane settimineAutor(id): Patrick Rothfuss
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Juhan Habicht; värsid tõlkinud Peep Ilmet
ISBN: 9789985334355
Lehekülgi: 152
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 130x200
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
USA fantasy-kirjaniku Patrick Rothfussi „Vaikivate asjade aeglane settimine” viib lugeja „Kuningatapja kroonika” sarjast tuttava Auri maailma. Too kahupeaga õbluke plika elab Ülikooli all pimedates keldrites, kus on palju käike ja torusid, mitme korruse jagu mahajäetud ruume, mõned neist uhked ja kaunid, mõned läbipääsmatult mulda ja kiviprahti täis varisenud. Auri on ühtaegu söakas ja uje, salapärane ja kuidagi katki. Ta loodab, et kui kõik asjad maailmas saavad oma päris õigele kohale, siis saab maailm ehk terveks ja ka tema ise pole enam nii katki. Võib-olla saab siis kõik veel korda...See on lugu Aurist ja mõnest päevast tema elus, mille hulka kuuluvad leidmise päev, tegemise päev ja paraku ka nutmise päev, ent kõige krooniks tõotab tulla külaskäigupäev. Muidugi ei avalda Auri lugejale kõiki oma saladusi, ent mõne siiski. Eesti keeles on „Kuningatapja kroonika“ sarjas ilmunud raamatud „Tuule nimi. Esimene päev“, „Tuule nimi. Teine päev“ ja „Targa mehe hirm“.
Originaali pealkiri The slow regard of silent things. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
ameerika
ilukirjandus
fantaasiaromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vaikivate asjade aeglane settimine, Patrick Rothfuss, Varrak 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Cay Rademacher, Estonia saladus,
Ersen, 2001, hind: 11,00 eurot
Henn-Kaarel Hellat, Naiste maailm 1. Ulmeromaan,
Eesti Raamat, 1976, hind: 4,00 eurot
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,50 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
L. Ron Hubbard, Võitlustanner maa 1. Tulevikusaaga aastast 3000,
Kupar, 1998, hind: 13,00 eurot
John Grisham, Amnestia,
Varrak, 2005, hind: 11,00 eurot
Kätlin Vainola, Peep Männil, Karuelu aabits (DVD PUUDUB!!!),
Menu, 2012, hind: 10,00 eurot
Victor Hugo, Jumalaema kirik Pariisis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 8,00 eurot
Mihhail Bulgakov, Meister ja Margarita,
Eesti Raamat, 1968, hind: 14,00 eurot
Ilukirjandus all on 22533 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!