Lenin, Stalin ja Hitler Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Diplomaadi kroonika. Ülestähendu..""Muusikaentsüklopeedia. Muusikains..""Unenägude oraakel""Unistust oli vaja""Laulge kaasa! 32""Uue põlvkonna ingel""Marjaaia rajamine""ÄRKSUS. Tee rahuni pöörases maa..""Pop 1960ndatel""Kuumalaine Berliinis""Väike java leksikon""Pika tee tähistest (tähtpäevaju..""Elav vaimsus. Luule Viilma, Viljo ..""Mõistatused""Winnetou surm. Kolmas raamat""Psühholoogia Sinule 2012/12. Eriv..""Kuidas ennustada tulevikku""Tamsalu""Sotsialistlik Põllumajandus 1970/..""Red Phoenix""Voodoo. Mis see on? Religioon või..""Ilmuta oma saatus. Üheksa vaimset..""Eesti Kirjandus 1921. Eesti Kirjan..""Kevadsalmik""Laulge kaasa! 16""Väike brändikokteilide raamat""Paul Gauguin [Album von Reprodukti..""Development of broadband aerosol o..""Kirjandus ja alkeemia""Lihula Muuseumi Toimetised I""Muinassaar""Ледовая книга. Япо..""Rõõmsa meele käsiraamat. Naera...""Kaunis on kummaline. Luuletused""Kirilind 1940/5""Meie repertuaar 1980/7""Läbi minu silmade""Soovitused karusloomakasvatuse are..""Koduvärav""Tulipunane kirjatäht""Atarma. Minu elu Siberis""Fleabag and the Ring's End (The Fl..""Patroklose memoriaal. Essee spordi..""Jamaica Lane. Vastamata tunded, ar..""Kirjastus «Eesti Raamat» 1986. a..""Pimeda klaasverandaga maja""Anu Kaal. Kolm rolli. Neljas vaatu..""Ka rikkad nutavad 1""Maailma arhitektuur""Rahvaravitseja 2010/ 12""Akadeemia 1993/2""Neli aastaaega maapere köögis""Inglite saadetud tähenduslikud un.."
53 tk kogusumma: 435,70 EUR

Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri: Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu
Autor(id): Robert Gellately. Toimetanud Sander Liivak
Kujundaja: Heino Prunsvelt


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Tõnis Värnik
ISBN: 9789985319352
Lehekülgi: 614

Seisukord: normaalses seisukorras raamat

Mõõdud: 166 × 246 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T318# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL.

Raamatus „Lenin, Stalin ja Hitler“ koondab tunnustatud ajaloolane Robert Gellately peatähelepanu omaaegsetele tooniandvatele jõududele Nõukogude Liidule ja natslikule Saksamaale. Väites, et Euroopale osaks saanud tragöödia oli lahutamatult seotud Lenini, Stalini ja Hitleri diktatuuriga, selgitab Gellately, kuidas utoopilisi ideaale taga ajades muutusid needsamad ideaalid lõppude lõpuks düstoopiliseks õudusunenäoks. Paljastades müüdi Leninist kui Stalini ja Hitleri suhteliselt heast eelkäijast ning vastandades meetodeid, mille abil Hitler ja Stalin oma palju häda ja viletsust toonud eesmärgile jõudsid, esitab Gellately oma raamatus kaaluka analüüsi ühest hilisajaloo kõige kriitilisemast ajajärgust.

Originaali pealkiri: Lenin, Stalin and Hitler : the age of social catastrophe

Märksõnad:
diktaatorid
riigipead
diktatuurid
parteidiktatuurid
natsionaalsotsialism
fašism
kommunism
Teine maailmasõda, 1939-1945
poliitiline ajalugu
poliitika
riiklik poliitika
inimsusvastased kuriteod
Teine maailmasõda, 1939-1945
poliitiline ajalugu
Lenin, Vladimir Iljitš, pseud., 1870-1924
Stalin, Jossif, pseud., 1878-1953
Hitler, Adolf, 1889-1945
Saksamaa
NSV Liit
Euroopa
20. saj. 1. pool

Hind: 18,00 EUR
Teema Maailma ajalugu alla viimati lisatud:

Arturs Silgailis, Läti leegion,
Grenader, 2009, hind: 16,00 eurot

David Owen, Spionaaž. Köitvad lood spioonidest ja luurest,
Koolibri, 2009, hind: 9,00 eurot

Helmut Piirimäe, Suur Prantsuse revolutsioon 1789-1799,
Olion, 1990, hind: 12,00 eurot

Nigel McCrery, Tummad tunnistajad. Kriminalistika ajalugu,
Äripäev, 2015, hind: 11,00 eurot

Joachim Castan, Punane parun,
Olion, 2011, hind: 23,00 eurot

Jaan Ellen (koostaja), Varjatud valu I. Mälestusi Teisest maailmasõjast,
Jaan Ellen (kirjastaja), 2005, hind: 7,00 eurot

Leo Kunnas, Ukraina häirekell. Takerdunud rünnak II artiklid ja nõuanded,
Hea Lugu, 2014, hind: 20,00 eurot

Peter Hessler, Ennustusluud. Reis Hiina minevikus ja tulevikus,
Eesti Ekspress, 2010, hind: 14,00 eurot

Paavo Palk, Euroopa ühendamise lugu,
Argo, 2003, hind: 15,00 eurot

Kimmo Rentola, Stalin ja Soome saatus,
Äripäev, 2019, hind: 30,00 eurot



Maailma ajalugu all on 1937 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee
Lenin, Stalin ja Hitler. Sotsiaalse katastroofi ajastu, Varrak 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud