Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Tapakihk veresAutor(id): Val McDermid
Kujundaja: Marek Allvee
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Suits
ISBN: 9985311884
Lehekülgi: 438
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud
Mõõdud: 134 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Noored tüdrukud kaovad saladuslikel asjaoludel ning keegi ei oska neid juhtumeid seostada ei omavahel ega ka mõrtsukaga, kelle šarmantne käitumine varjab väändunud ja haiglast mõtlemist. Sarimõrtsukate mõtteviisi mõistmisele spetsialiseerunud doktor Tony Hill on saanud uue eriüksuse juhiks ning ta annab selle liikmetele ülesande: nad peavad uute meetoditega analüüsima kolmekümne kadunud teismelise andmeid ja vaatama, kas mõne juhtumi puhul ilmneb pahaendeline seos. Ainult üks rühma liige pakub välja teooria, kuid seda hakatakse tõsiselt võtma alles siis, kui üks rühmast tapetakse. Tony Hillile saab mõrtsuka tabamine isiklikuks küsimuseks. Talle tuleb appi endine kolleeg Carol Jordan ning kassi ja hiire mäng ongi alanud.
Originaali pealkiri: The Wire in the blood
šoti, inglise ilukirjandus, kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tapakihk veres, Val McDermid, Varrak 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Michael Connelly, Kuu needus,
Ersen, 2004, hind: 7,00 eurot
Sandra Brown. Toimetanud Tõnu Ehasalu, Jäine veri,
Ersen, 2006, hind: 12,00 eurot
Juhan Paju, Lasud kodutänaval,
Kupar, 1995, hind: 4,50 eurot
Eeva Tenhunen, Mustad kalad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot
Nicci French, Saatuslik kolmapäev,
Eesti Raamat, 2024, hind: 25,00 eurot
Katrin Pauts, Hull hobune,
Varrak, 2018, hind: 21,00 eurot
Mary Higgins Clark, Ma kõnnin üksinda,
Ersen, 2013, hind: 15,00 eurot
Jorn Lier Horst, Jan-Erik Fjell, Karje. Markus Heger 1,
Eesti Raamat, 2024, hind: 22,00 eurot
Arne Dahl, Piirimaa,
Eesti Raamat, 2017, hind: 20,00 eurot
Jørn Lier Horst, Felicia kadumine. Politseiinspektor William Wistingu põnevik,
Foorum Kirjastus, 2024, hind: 21,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 4081 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!