Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Pärast kaheksat. Printsessi päevikud VIIIAutor(id): Meg Cabot
Kujundaja: Anne Pikkov
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Piret Orav
ISBN: 9789985317730
Lehekülgi: 234
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 131 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
#T267#
Uus kooliaasta on vaevalt alanud, aga printsess Miat on juba tabanud mitu vapustust. Tähtsusetuim neist pole sugugi Tina arvamus, et Lilly on J. P. -ga Seda teinud! Lisaks Mia uus soeng, mis on pisut... ekstreemne? (Kuhu panna tiaara, kui sind on skalpeeritud?).
Siis teatab Michael pommuudise. Talle pakutakse tööd vapustava teadusprojekti juures... Jaapanis!! Kas Mia täiuslik prints tõepoolest armastab teda, kui suudab temast niimoodi lahkuda? Ja mida oleks vaja teha, et ta jääks?
Originaalkeelne pealkiri: The princess diaries. After eight.
Märksõnad:
Ameerika
noorsookirjandus
päevikromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pärast kaheksat. Printsessi päevikud VIII, Meg Cabot, Varrak 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Jostein Gaarder, Mängukaartide saladus,
Koolibri, 2000, hind: 18,00 eurot
David Cody Weiss, Bobbi J. G. Weiss, Sabrina, teismeline nõid (1. osa),
Ersen, 1999, hind: 4,50 eurot
Jaanikuu,
Tiritamm, 1996, hind: 11,00 eurot
Talvekuu,
Tiritamm, 1996, hind: 11,00 eurot
Lehekuu. Igaks maikuu õhtuks üks maailma kõige, kõige, kõige... kaunim, vahvam, põnevam, muinasjutt!,
Tiritamm, 1997, hind: 12,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 9,00 eurot
Andreas Schlüter, Tagasi Laste linna. Level 4,
Tormikiri, 2006, hind: 5,00 eurot
Éva Janikovszky, Minuga juhtub alati midagi,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,90 eurot
Linda Pitt, Võluwitz ja «Tulus tonditeatmik»,
Tiritamm, 2003, hind: 4,00 eurot
Edith Nesbit, Fööniks ja vaip,
Härmametsa talu kirjastus, 2000, hind: 7,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5887 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!