Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Philologia Estonica Tallinnensis 3 (2018). Keelest ja kultuuristAutor(id):
Kirjastus: Tallinna Ülikooli Kirjastus
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9772504661032
Lehekülgi: 280
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 230x150
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Philologia Estonica Tallinnensise kolmas, keeleteemaline number keskendub keele ja kultuuri suhetele. Keele omandamise, õppimise ja kasutamise paljud erijooned tulenevad sellest, et keel on just mingile rühmale kõnelejaile omaste tunnusjoontega, seega kultuuriliselt organiseeritud ja organiseeruv süsteem. Ajakirjanumbrisse ongi koondatud artiklid, mis vaatlevad keele ja kultuuri seoseid kui mingi rühma kõnelejate kollektiivset käitumist ning seda ajaliselt üsna laiades piirides, nii keele omandamise kui ka keele ajaloolise arengu seisukohalt. Kogumikku kuulub üheksa artiklit kolmes keeles, autorite ring on rahvusvaheline. Vaadeldud teemad ulatuvad esimese keele omandamisest eri kultuurides, perekonna keelepoliitikast Tallinna mitmekeelsetes peredes, eesti keele kui teise keele omandamisest, kultuuridevahelise suhtluspädevuse arendamisest koolis, keelelisest viisakusest leedu keeles, eesti ja ungari omanimedest, Tallinna mitmekeelsest keelemaastikust kuni eesti aspektisüsteemi kontaktnähtuse ja selliste eesti keele nähtusteni, mida saab klassifitseerida teise soo väljendamiseks sõnamoodustuse abil.
keeleteadus
keel (keelet.)
eesti keel
kultuur
keele omandamine
kultuurisuhted
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Philologia Estonica Tallinnensis 3 (2018). Keelest ja kultuurist, , Tallinna Ülikooli Kirjastus 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Janika Kronberg, Tiibhobu märgi all. Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1950-1994,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 2002, hind: 5,00 eurot
Tiit Hennoste. Toimetanud Külli Habicht, Kuidas teha ja esitada ettekannet?,
Keelehooldekeskus, 2017, hind: 5,00 eurot
Kai Laitinen, Satu Apo, Gun Herranen, Soome kirjanduse ajalugu,
Vagabund, 1994, hind: 6,00 eurot
Toimetanud: Nicola Chalton, Maailmakirjanduse leksikon. 1000 kirjanikku. 10 000 teost,
TEA Kirjastus, 2012, hind: 10,00 eurot
Toimetanud: Jaan Undusk, Klassika ja narratiivsus. Tammsaarest Kangroni,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 1997, hind: 12,90 eurot
Helika Mäekivi, Argo Mund, Tuuli Rehemaa; koostaja Helika Mäekivi ; toimetaja Egle Pullerits, Õigekirjutuse näpunäiteid,
Keelehooldekeskus, 2013, hind: 5,00 eurot
Raili Blomqvist ja Linda Tross, Marta ja Karli lugemik 2. klassile. II osa,
Skriibus, 2015, hind: 5,50 eurot
Maire Raadik; toimetanud Tiiu Erelt, Kuidas vormistada ametikirja. Keeleline juhend omavalitsusasutuste töötajaile,
Keelehooldekeskus, 2008, hind: 4,00 eurot
Koostanud Maire Raadik, Keelenõuanne soovitab 4 (artiklikogumik),
Eesti Keele Sihtasutus, 2008, hind: 5,00 eurot
Vahur Laiapea, Keel on lahti + DVD. Tähendusi viipekeelest,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 15,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1445 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!