Teema:
Pealkiri:
Testo e metodoAutor(id):
Kirjastus: TLÜ kirjastus
Linn:
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985587119
Lehekülgi: 410
Seisukord:
Suurus: pehmes köites
Sisu:
«Tekst ja meetodid: Itaalia kirjanduse teoreetilised perspektiivid» (itaalia keeles) Hiljutistes uurimustes humanitaarteaduste teooriast ja meetoditest on juhitud tähelepanu valdkondlike piiride ebamäärasusele ning vajadusele interdistsiplinaarsete käsitluste järele. «Tekst ja meetodid» on julge katse koondada erinevatele teooriateletuginevaid uurimusi. Teadlased Itaaliast, Eestist ja Prantsusmaalt analüüsivad tulemusi nii filoloogilisest, ajaloolis-kriitilisest, filosoofilisest, semiootilisest, geokriitilisest kui ka antropoloogilisest vaatepunktist. Itaalia kirjandusteaduse uurijatele ja õpetajatele on teos uuenduslike multidistsiplinaarsete võimaluste allikaks. Kirjanduse õppijad leiavad raamatust erinevaid tekstile lähenemise viise ning asjaomaste arutelude hetkeseisu.
Märksõnad:
ühiskond
antropoloogia
keeleteadus
kirjandusteadus ja -kriitika
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Testo e metodo, , TLÜ kirjastus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
alla viimati lisatud:
all on 0 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!