Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Armuke peakontoristAutor(id): Camilla Grebe
Kujundaja: Villu Tammer
Kirjastus: Tammerraamat
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
Tõlkija: Allar Sooneste
ISBN: 9789949565498
Lehekülgi: 455
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaat, pehmekaaneline
Sisu:
Kurikuulsa ärimagnaadi marmoriga kaunistatud esikust leitakse noor naise laip. Ärimees ise on jäljetult kadunud. Kes on see mõrvatud naine? Ja kes ta matšeetega nii jõhkralt tappis? See on haarav lugu armastusest, reetmisest ja kinnismõtetest. Mida armastus meiega teeb ja mida sunnib meid endid tegema? Raamat pakub pinget ja ootamatusi igal leheküljel, seega tasub vaim valmis panna, sest ees ootab meelierutav ja šokeeriv psühholoogiline triller. Camilla Grebe on sündinud 1968. aastal Stockholmi lähedal Älvsjös. Ta on lõpetanud Stockholmi majanduskooli ning on audioraamatuid välja andva Storyside'i kaasasutaja. Koos õe Åsa Träffiga on ta kirjutanud krimisarja, millest esimesed kaks osa pälvisid Rootsi krimikirjanike akadeemialt aasta parima krimiromaani tiitli. «Armuke peakontorist» on Grebe esimene üksinda loodud teos, mis paistab silma ainulaadse kirjutamisstiili ja meisterliku pinge kruvimise oskusega.
Märksõnad:
krimi ja põnevus
maailma ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Armuke peakontorist, Camilla Grebe, Tammerraamat 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Agatha Christie, Mõrv idaekspressis,
Eesti Raamat, 1994, hind: 7,00 eurot
Sophie Hannah, toimetanud: Krista Kaer, Agatha Christie monogrammimõrvad. Uus Hercule Poirot’ lugu,
Varrak, 2014, hind: 8,00 eurot
Sidney Sheldon, Mälestused öö varjupoolest,
Odamees, 2001, hind: 4,00 eurot
Yrsa Sigurðardóttir, Luku ja riivi taga. Must jää 1,
Varrak, 2024, hind: 30,00 eurot
Indrek Hargla, Apteeker Melchior ja nõiutud kabel. Kriminaalromaan Vanast Tallinnast,
Raudhammas, 2025, hind: 24,00 eurot
Joel Dicker, Tõde Harry Queberti juhtumi kohta,
Tänapäev, 2017, hind: 16,00 eurot
Aleksandra Marinina, Üksildaste penide ulg (1. osa),
Ersen, 2009, hind: 12,00 eurot
Piret Lai, Algaja õnn,
Ersen, 2018, hind: 15,00 eurot
Aleksandra Marinina, Üksildaste penide ulg (2. osa),
Ersen, 2009, hind: 12,00 eurot
Jo Nesbø, Punarind,
Eesti Päevaleht, 2013, hind: 12,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3953 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!