Pitsa Üle 50 suurepärase Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Jane käib kohtamas""Harjutusvara rahvatantsijaile""Lugu Jeesusest ja apostlitest. Luu..""Refresh""Viimane vabariik""Vastutus enese kanda. Portreid ja ..""Gulagi arhipelaag 2. Kirjandusliku..""Mullateadus""Igavesti koos""Tuhastunud külavanem""Rob Roy""Jumal Claudius ja tema naine Messa..""Tartu Ülikooli ajaloo küsimusi (..""Nad kadusid""Meekruus""Tarzan ja keelatud linn""Ülevaade põllunduse mehhaniseeri..""Sõjahauad Hiiu-Rahu kalmistul. Wa..""Nisu""Passioon""Põlva rajoon""Jänes Felix maailma laste juures...""Sõda ja rahu III""Viimane marsruut""Leeriõpik Nr. 1. Maailma usundid""Jimmie Dale ja mõrvad sinise ümb..""Pärlid sigadele""Nõukogude rahva suur pidupäev""Usuenergia""Surmahagijas""Pasteuri impeerium. Epideemiad, va..""Seksuaalelu entsüklopeedia noorte..""Ludus tonalis. Kirg""Näidendid""Viiekohaliste logarütmide ja trig..""Uus Talu 1938/8. Rahvalik põlluma..""Tulejälitajad""Öö rüütel""Eesti jazzi giid. Estonian Jazz Gu..""Libahunt. Ühe Eestimaa aadlimehe ..""Mr. Sammleri planeet""Taimekaitsevahendid ja nende tarvi..""Mina ja värvid""India-reis""Kuŝanta tigro""Kaks linna""Mees, kes polnud mõrtsukas. Krimi..""Vastutus. Publitsistlik näidend k..""Dekaad. Kümme aastat NATO-s ja Eu..""Kolme katku vahel II. Balthasar Ru..""Uppumatu Estonia""Aitab sellest p*sast""Parimad mängud""The Last King of Scotland""Aabitsajutte""Hiina novellid ja jutustused""Tasuja. Jutustus Eesti vanast ajas..""Karu küüsis""Vaba raha""Atlantis abajas""101 Eesti looma""Yoknapatawpha vanaaeg. Jutustused ..""Viimane suvi. Jutustus kirjades""Armastus ja mr. Lewisham (romaan)""Sarajevo Marlboro""Võõrad maal""Toward a Psychology of Awakening: ..""Piiririkkuja. Esseid""Ma olen siga""Triinu ja Taavi taskuteater""Revolutsiooniline Venemaa 1891-199..""Lähme aaret otsima. Lugu sellest,..""Võta näpust! Klassikaliste ja ra.."
73 tk kogusumma: 734,10 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele
Autor(id): Carla Bardi

Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Piret Raudsepp
ISBN: 9789985320822
Lehekülgi: 128

Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, normaalses korras pitsakujuline raamat

Mõõdud: 290 × 285 mm
Suurus: ümaras suures formaadis, pappkarbis

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 137

Üle viiekümne lihtsa, maitsva ja taskukohase retsepti nii õhukese kui ka paksu, samuti täistera- ja gluteenivabast jahust pitsapõhja jaoks. Pitsa valmistamine on üllatavalt lihtne ja ka loominguline. Taina segamine ja sõtkumine võtab mõne minuti, seejärel saad selle tunniks või kaheks kerkima panna ja tegeleda teiste toimingutega. Ka enamik pitsakatetest valmib kiiresti ja lihtsalt ning peamised koostisosad – jahu, sool, pärm, tomatid ja värskelt riivitud juust – on kõikjal toidupoodides saadaval.

Lisaks ahvatlevatele retseptidele ja iga retsepti kaunistavale suurele fotole on see raamat eriline ka vormilt – sama ümmargune nagu pitsa ise, on see suurepärane kingitus külla kaasa võtta.


Originaali pealkiri Pizza : over 50 delicious recipes for pizza lovers. Eesti keeles

Märksõnad:
pitsad
küpsetised
kokaraamatud

Hind: 17,00 EUR
Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 6,00 eurot

Toivo Niiberg, Koduõlu, kali ja siider,
Maalehe Raamat, 1998, hind: 12,00 eurot

Pjotr Grišin ja Nikolai Kovaljov, Toiduvalmistamise tehnoloogia,
Valgus, 1968, hind: 3,00 eurot

Laine Remmelgas, Küpsetame ise II,
Eesti Ühing, 1992, hind: 4,00 eurot

Koostanud Karl-Kristjan Nigesen ja Kersti Rea, Eesti pühade maitsed (sobivad argipäeva ka),
Isamaa ja Res Publica Liit, 2015, hind: 6,00 eurot

Õie Jaagomäe, Salme Masso, Seened toidulaual,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1966, hind: 5,00 eurot

Ülle Hõbemägi, Eva-Liisa Kaaristo, GK - teadliku toitumise alustala,
Varrak, 2018, hind: 25,00 eurot

koostanud Marje Sepp, Koogid,
Perioodika, 1993, hind: 4,00 eurot

Tiina Lebane, Marika Puhm, Söö end saledaks! 30 kerget rooga salenejale,
Ajakirjade Kirjastus, 2014, hind: 13,00 eurot

autor-koostaja Mare Kallas; toimetanud: Maris Sepp, Laimjala muistsed maitsed / Traditional tastes of Laimjala,
Nooda OÜ, 2020, hind: 25,00 eurot



Kokaraamatud all on 2374 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee
Pitsa. Üle 50 suurepärase retsepti pitsasõpradele, Carla Bardi, Varrak 2010 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud