Jamaica võõrastemaja, Daphne du Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Sabaga tähe aasta""Linn tellinguis. Romaan""Soovimise tõelised saladused. Soo..""Isamaa nimel""Akadeemia 2016/8""Romaan 1928/12 (150). VII. aastak..""Vastuvett. 12 novelli""Abakusest raalini""Burda 2008/6. Bесь мир мо..""Tunnid""Sin City 1. osa""Peaaegu paradiis""Väike Esperanto-Eesti ja Eesti-Es..""Tee iluni viie tiibetlasega""Salaoperatsioon""Minions: Banana!""Vaba valik""Hõrgutavad kalatoidud""Tohuvanohu""Koidulalt ja Koidulale (luuletused..""Võõrsõnade leksikon IV. Ligi 18..""Üldine ajalugu 39""Eesti Televisioon. Arvud. Faktid. ..""Kaks tamme ja pihlakas""Üheksa tõlda""Lendutõusja""Arvjoonised""Turkish Langenscheidt Pocket Dicti..""Akadeemia 1989/7""Legend La Peregrinast""Veri ja valgeveresus""Kolm noolt""Visualisatsioonitekst: Vadzrad ja ..""Kuumad ravivõtted""Vigala Sassi taimeravi""Eesti kooliteater. 30 aastat festi..""Sotsialistlik Põllumajandus 1956/..""Varas""Kuum tuhk. Aatomirelva omandamise ..""100 aastat, 100 raamatut""Tuulevaikus""Ela hästi, Tont!""Liivakastitarkus. Ärimaailm ja la..""Tõstespordi õpetus""Tervendaja 2009/10""Rahvusvaheline Paul Kerese mälest..""Valguse teed minna""Kui me uskusime näkineidudesse""Hea naabri päevik (1. osa)""Põllumajanduslikud masinad""Palju õnne sünnipäevaks! Sünni..""Valge suits""Juhan Sütiste. Ülevaade elust ja..""Meie kodud ja emakeel""Labori käsiraamat. Ühendlabor (..""Soosaare. Kutsutud ja seatud. Mait..""Müüritud""Kodu 1927/20. Perekondlik kirjandu..""Picturesque Estonia""Lumi langeb seedritele""Kööginurk 2009/9. Retseptid, nõ..""Valu vastu""Kuue ruuduga aken. Jutukogu""Sõsarla""Raisakullid II""Eesti iseseisvuse sünd 6""Isahiir Hubert seikleb (annoteerit..""Võluväelised.Eesti sensitiivid X..""Hommik, päev, õhtu""Lepingukeel""Senaatori naine""Kas sina tead? 162 selgitust lahed..""Eestlase saatus. Teine raamat""Tartu Observatoorium Tõraveres""Vene-eesti/eesti-vene taskusõnast..""Kuidas teostada viljapuude ja marj..""Jänesepoeg To-Too""Valge rüütel""Kes ma olen?""''Vanemuise'' teater 1881-1906""The Burning Shore (Courtney #4)""Feng shui näpunäiteid elu parand..""Salavõim""Tublid loomad""Spinoza""Must pada. 2.osa""Idiot's Guides: Making Natural Bea..""Sündmusteta suvi. Kogutud teosed ..""Mentalist""Kaalul on rohkem kui kilod""Asynchronous Transfer Mode: Soluti..""Jaagu seiklusi""Luulet""Kodu 1927/21. Perekondlik kirjandu..""''Kobrulehe'' kroonika""Lihula õppetund""Teras ja šlakk""Tänapäev 1937/12. III. aastakäi..""Keelatud puudutus"
99 tk kogusumma: 897,60 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Jamaica võõrastemaja
Autor(id): Daphne du Maurier

Kirjastus: Varrak
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Riina Jesmin
ISBN: 9789985345788
Lehekülgi: 264

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 203x145mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmete kaantega

Sisu:
Voorimees püüab Mary Yellanit hoiatada, et ta sellest Cornwalli rannikul asuvast vihmamärjast ja varemeis paigast eemale hoiaks. Kuid nooruke Mary otsustab siiski täita ema viimase soovi ning minna kartliku tädi Patience’i ja võimutseva onu Joss Merlyni juurde Jamaica võõrastemajja. Juba esimesest silmapilgust tajub ta võõrastemaja ähvardavat õhustikku. Kuid ta ei oska uneski näha, et ta mässitakse nii lootusetult siinsete paheliste skeemide võrku või et nägus ja mõistatuslik võõras äratab temas ootamatu kire. Daphne du Maurier’ romaan „Jamaica võõrastemaja” ilmus inglise keeles 1936. aastal ja oli seni eesti keelde tõlkimata. Romaani põhjal on Alfred Hitchcock vändanud ka samanimelise filmi.

Hind: 21,00 EUR
Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot

John Cleland, Fanny Hill. Ühe lõbunaise mälestused,
Olion, 1996, hind: 5,00 eurot

Hermann Hesse, Klaaspärlimäng,
Eesti Raamat, 1976, hind: 13,00 eurot

Robert Louis Stevenson, Aarete saar. Must nool,
Eesti Raamat, 1990, hind: 7,00 eurot

Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Raamat, 1987, hind: 13,00 eurot

George Sand, Consuelo I-II,
Eesti Raamat, 1988, hind: 9,00 eurot

Francis Scott Fitzgerald, Suur Gatsby,
Eesti Raamat, 1966, hind: 7,50 eurot

Comte de Lautréamont; kommenteerinud ja järelsõna kirjutanud Kristjan Haljak, Maldorori laulud,
Kaksikhammas, 2024, hind: 19,00 eurot

Mika Waltari, Turms, surematu. Tema maapealne elu 520.-450. aasta paiku eKr kümnes raamatus,
Monokkel, 1996, hind: 16,00 eurot

Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7186 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee
Jamaica võõrastemaja, Daphne du Maurier, Varrak 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud