Seto luulõ antoloogia Seto Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Seto luulõ antoloogia . Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Toalill""Johannes Greenberg. 1887-1951 (mon..""Mis on esteetika?""Eesti eksliibris 1978-1979. Näitu..""Lahutus""Väike koeraraamat""34 imelist koeratõugu""Soome-eesti/eesti-soome taskusõna..""Eduard Kutsar 1902-1970""The 20th Century Art Book""Väikeloomad kodus. Küüliku, ham..""Kuritöö ja karistus Tallinna Kun..""Kunstiteaduslikke uurimusi 2009/3-..""Eesti NSV tarbekunst. Прикла..""Tõde või tegu. 1.-3. osa""Matk Eesti järvedele""22+ Noored Eesti kunstnikud. Young..""Eesti taimede määraja. Abiraamat..""Viirpapagoid""Windows and views""Kaevukask. Poisipõlve pildid""Valge emalõvi""Lilled vaasis""Kullad""Real Poker II: The Play of Hands""Inglismaa aiad""Kunstiteaduslikke uurimusi 2020/1-..""Keskkonnaraamat gümnaasiumile. I ..""Epp Maria. Maal""Eesti kaitsealad - geoloogia ja ve..""Mitu elu on kassil? Lemmikloom per..""Kalevipoeg taidelises nägemuses. ..""Salapärane kass""Little Dogs: A Love Story""XV-XVI sajandi saksa puulõikeid T..""100 tavalisemat taime""Kass""Loodusõpetus 3. klassile""Moskva filmifestivalil""Interchange. Workbook 1""Köögiviljad aeda""Kunst 1961/5. Kujutava ja tarbekun..""Estonian Art 20""Hirundo 2011/2. Eesti Ornitoloogia..""Самомассаж""Sissejuhatus pilditeadusesse. Pild..""Mihhail Kurzin. 1888-1957. Kunstni..""Vahet pole""Roni seikkailee Tallinnassa""GI kogu perele""Ornamendid. Igapäevane värvitera..""Veeteemaline õpimapp""Puud ja põõsad toiduks ning ravi..""Seidžo ja tema kobraste seiklused"
54 tk kogusumma: 520,14 EUR

Teema: Eesti luule
Pealkiri: Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara
Autor(id): Kauksi Ülle. Toimetanud: Silvi Palm

Kirjastus: Seto Instituut SA
Linn: Värska
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949954001
Lehekülgi: 198
Sari: Seto Kirävara

Seisukord: veidi kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 165x110 mm
Suurus: väikses formaadis, kõva kaanega

Sisu:
Raamat „Seto luulõ antoloogia” on esimene ülevaatlik kogumik seto luule kohta. Raamat annab lühiülevaate 25 autori elust ja loomingust. Koostaja Kauksi Ülle sõnul oli raske vahet teha, kus lõpeb leelo ja algab luule. Nii saigi antoloogia autorite hulk kirju. Esindatud on lauluemadest luuletajad Hilana Taarka, Vabarna Anne, Maria Kukka, Tõnisoni Manni, Kooseri Alli ja Hainsoo Minna. Kogu sisaldab ka juba tuntud luuletajate Kauksi Ülle, Ilmar Vananurme, Madis-Mats Kuninga, Andreas Kalkuni, Merca ja Paul Haavaoksa luulet. On mitmeid teisi autoreid, kes luuletanud muu tegevuse kõrvalt, kuid siiski üllatanud küpsete meisterlike tekstidega. Setode kõrval on esindatud setokeelsete tekstidega ka võrokesed: Hermann Julius Schmalz, Jaan Räppo ja Paulopriit Voolaine.
Koostaja Kauksi Ülle sõnul on kõik setod luuletajad. Sageli juhtub, et mõni sündmus paneb leelovormis luuletama ka need inimesed, kellelt seda uskunudki poleks.
Nii nagu autorite poolest, on raamat kirju ka kirjaviisi poolest, kuna tekstid on kirja pandud enam kui saja aasta vältel ning käesolevasse kogumikku kokku korjatud ajalehtedest, raamatutest ja käsikirjadest.
Raamat on ilmunud Seto Instituudi „Kirävara” sarjas (9. raamat).

Märksõnad:
kultuur
luule

Hind: 7,00 EUR
Teema Eesti luule alla viimati lisatud:

Taavi Eelmaa, Electraumur,
Verb, 2020, hind: 6,00 eurot

Ave Alavainu, Laulud laialilaotamiseks,
Design Management, 2002, hind: 13,00 eurot

Peeter Novod, Valgustäpp mu silmis,
Põlevik, 1993, hind: 3,00 eurot

Jaan Kaplinski, Tule tagasi helmemänd,
Eesti Raamat, 1984, hind: 6,00 eurot

Eha Lättemäe, Elulugu,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot

Salme Raatma, Laululatern,
1993, hind: 3,00 eurot

Heino Väli, Hingevalgus,
Faatum, 2008, hind: 2,00 eurot

Karl Martin Sinijärv, Kmsx: kuidas öelda,
Näo Kirik, 2016, hind: 10,00 eurot

Debora Vaarandi, See kauge hääl,
Ilmamaa, 2000, hind: 7,50 eurot

Jaan Pehk, Kohtumine tervisega 2012-2015,
Jumalikud Ilmutused, 2015, hind: 8,00 eurot



Eesti luule all on 3173 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee
Seto luulõ antoloogia .Seto Kirävara, Seto Instituut SA 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud