Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Muutuste mehhanismid eesti kirjanduses ja kirjandusteaduses. Ettekandeid ja artikleid 1999Autor(id): Koostanud Marin Laak ja Sirje Olesk
Kujundaja: Mari Nõmtak
Kirjastus: Eesti Kirjandusmuuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2000
Originaalkeel:
ISBN: 9985921488
Lehekülgi: 216
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 155 × 235 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Käesolev kogumik on koostatud peamiselt 1999. aastal Kirjandusmuuseumi Nüpli kevadkoolis peetud ettekannetest, vormistatuna artikliteks on neid kokku õheksa. Lisaks kutsuti teema käsitlemise mitmekülgsuse huvides «Muutuste»-projektis artikliga osalema viis kirjandusuurijat, kellel kevadkoolis ettekannet ei olnud.
Artiklite kokkuvõtted inglise keeles.
Märksõnad
Eesti
kirjandusajalugu
kirjanduskriitika
eesti
kirjandus
kirjanduskriitika
kirjandusteadus
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Muutuste mehhanismid eesti kirjanduses ja kirjandusteaduses. Ettekandeid ja artikleid 1999, Koostanud Marin Laak ja Sirje Olesk, Eesti Kirjandusmuuseum 2000Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Kalju Leht ja Ott Ojamaa, Väliskirjandus. Õpik keskkoolile,
Valgus, 1988, hind: 3,50 eurot
Elo Viiding, Mina kõnelen kirjandusest. Tekste aastatest 2009-2019,
Tuum, 2020, hind: 10,00 eurot
Vallo Kepp, Üheksa arbujat. Profiilid. Tööhüpoteesid. Tsitaadid. Fotod,
Betti Alveri Muuseum, 2019, hind: 18,00 eurot
Tiiu Erelt, Eesti keelekorraldus. Ajalugu ja tänapäev. Lugemik,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 19,00 eurot
Nigol Andresen, Friedebert Tuglas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,50 eurot
Priit Põhjala, Keelekaste. Artikleid keelest ja kirjandusest,
Kultuurileht, 2020, hind: 5,00 eurot
Oscar Wilde, Esseed. Readingi vangla ballaad,
Varrak, 2004, hind: 19,00 eurot
Irena Artma, Jaak Sarapuu, Maailmakirjandus. Vene kirjanduse õpik keskkoolile,
J. Sarapuu, 2001, hind: 7,00 eurot
Mihkel Mutt, Töö ja armastus. Tammsaaret tuulates,
Fabian, 2019, hind: 23,00 eurot
Piret Hiisjärv, Eesti keele õpik 4. klassile. I osa. Õpime eesti keelt suheldes,
Avita, 2001, hind: 8,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1425 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!