Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Rütmist väljas""Kõne sellel teemal""Sinine""Akadeemia 1995/12""Castro""Tiinale""Spaa Dekameron""Maa terveni nüüd Danae tähtedel..""Akadeemia 2018/9""Tuulenooled. Valitud luulet [ja t..""Õmblemine. Täielik käsiraamat""Euroopa kirjakultuur hiliskeskaegs..""Linnupüüdja""Equestria Girls. Videvikusära sä..""Looming 1967/12""Maarja varia. Raadiopäevik 2019/2..""Akadeemia 1992/6""Pajatusi põhjarannikult""Akadeemia 2014/8""Pierre de Coubertin""NullNullNull""Akadeemia 1992/12""50 ideeautot""Euroopa. Väärtused. Euroopast eu..""Akadeemia 2014/9""Akadeemia 1992/5""Parim näitleja linnas. Varanasi p..""Karastunud sõpruses. Autori mäle..""Surematus""Akadeemia 1993/2""Autod ja traktorid""Varastatud aja lõpus""Akadeemia 2013/8""Akadeemia 2014/3""Mait Metsanurk ja tema aeg. Ühe v..""Akadeemia 2013/2""Eesti kirjakeele seletussõnaraama..""Akadeemia 1993/6""Antiikkirjanduse ajalugu""Veidrik Pieter""Valge mustal""Akadeemia 2015/4""Minu sünnimaa""Русская филология ..""Elu läbi taksopeegli""Akadeemia 1992/7""Üks pohlavars, üks maasikaleht j..""Kolmteist piipu""33 kõnet""Poolel teel mõttetusse""Techne""Akadeemia 2009/9""Aleksander VI Borgia. Deemonlik pa..""Vapp lipp pealinn. Luulet 1976-198..""Vikerkaare värvid. Lennart Meri e..""Ulgvel ja umbes. Poole sajandi haj..""Ainult tüdrukutele! Kõik suureks..""Kuldkala number 14""Kuusteist aastat vanglas""Punane terror ja Läänemaa. Täie..""Sabaotsakesed""Akadeemia 1994/2""Труды по русской и ..""Sännä album (Sänna album) III""Doktor Dolittle. Doktor Dolittle'i..""Akadeemia 1994/9""Eestimaa, su hiilgav rada""Albikära Ants""Piraadi käsiraamat""Tudengielu 101 ehk Kim ja pidu. 3""Suvine pööripäev""Nimederaamat""(:)enne sõda ja kõike seda""Taltsad unekäod""Võõraile võõrsil. Eesti- ja so..""Närukael""Maailma maaliline nägu. Maarjamaa..""Minevikust tulevikku. From the pas..""Küttepuuvargad""Eesti Kirjanduse Seltsi aastaraama..""Kõnelused tiigriga""Sabrina, teismeline nõid (24. osa..""Eneseväärtustamise maagia. Süda..""Moby Dick""Gaudeamus XV. 30. juuni - 2. juuli..""Rekvisiitor""Põlev aju""Herakles""30 omanäolist kotti""Mu süda laulab. Luuletusi kolmete..""Nöbinina. Telelavastuse raamat""Meremees Murka""Suupillilugu. Pühendatud nende m..""Looming 2004/1""Salaaed""Õrn ööbik, kuhu tõttad sa?""Minu salajane sõbraraamat""Värvihaldjad. Lugu headest ja vee..""Taevas värvitud Indigo ja Violeti..""Söekaevurid""Armunu esseed"
101 tk kogusumma: 721,90 EUR

Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri: Peegelduste labürint
Autor(id): Sergei Lukjanenko
Kujundaja: Toomas Niklus


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Tanel Rõigas, Peep Ilmet
ISBN: 9985310063
Lehekülgi: 374

Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 145 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Sergei Lukjanenko "Peegelduste labürint" on samaaegselt arvutipõlvkonna unistus ja veidi äraspidine kirjeldus meil juba olemasolevast maailmast - vahetult arvutivõrkudes suhtlevatest, elavatest ja ka surevatest inimestest, veidi allajoonituna traditsioonilisi küberpungi abivahendeid kasutades. Autor lõi oma virtuaalmaailma veel tol ajal, kui internet oli vähe levinud, lähtudes modemitega võrkudest ja eeldatavast arvutimaailma arengust - tähelepanuväärse tabavusega. Tema arvutikasutajad meenutavad mitte niivõrd moodsast mütoloogiast tuttavaid häkkereid, kui oma igapäevaste soovide ja huvidega tavalisi inimesi. Ehkki Sergei Lukjanenko on hästi tuttav klassikalise küberpungiga, jääb tema looming rahvuslikult omanäoliseks ja seega eesti lugejale ehk lähedasemaks tänu ühiskondade sarnasele arengule.

Sergei Lukjanenko on sündinud Kasahstanis. Ta on hariduselt arst-psühhiaater ning elab praegu Moskvas. Esimesed raamatud avaldas ta 1980. aastate lõpus. Tema loomingus on esindatud nii klassikaline ulme ("Tähed - jäised mänguasjad", 1996), nõidade-võlurite fantaasiamaailm ("Öine vahikord", 1998) kui alternatiivajalugu ("Jahedad rannad", 1998). 2004. aastal linastus Sergei Lukjanenko raamatu "Öine vahikord" põhjal vändatud film.

Originaali pealkiri: Лабиринт отражений

vene ilukirjandus, ulmeromaanid, fantaariaromaanid, F-sari

Hind: 25,00 EUR
Teema Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:

Robert E. Howard, Pimeduse rahvas. Seiklusjutud Barbar Conani autorilt,
Fantaasia, 2002, hind: 5,00 eurot

Jason Mott, Tagasitulek. Sari Harlequin,
Ersen, 2014, hind: 9,00 eurot

Marion Zimmer Bradley, Avaloni udud 2,
Fantaasia, 2003, hind: 8,00 eurot

koostanud ja toimetanud Mario Kivistik, Halli Hordi tulek. Ulmeantoloogia,
Salasõna, 2002, hind: 12,00 eurot

Gustav Meyrink, Volbriöö. Fantastiline romaan,
Kunst, 1996, hind: 10,00 eurot

Harlan Ellison. Toimetanud ja järelsõna: Lasse Nikkarev, Koletis, kes kuulutas armastust maailma südames (novellid),
Skarabeus, 1999, hind: 15,00 eurot

Arthur C. Clarke, 2010: teine odüsseia,
Kupar, 1999, hind: 14,00 eurot

Airika Harrik, Elu pärast surma,
Randvelt Kirjastus, 2013, hind: 13,00 eurot

Robert Silverberg, Maa teine vari,
Eesti Raamat, 1994, hind: 6,00 eurot

Keith Laumer, Põrgukoerad,
Estonian Graphic Center, 1992, hind: 3,20 eurot



Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1795 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee
Peegelduste labürint, Sergei Lukjanenko, Varrak 2005 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud