Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
PajatusAutor(id): Ursula K. Le Guin; sarja koostaja Raul Sulbi
Kirjastus: Fantaasia
Linn: Tartu
Aasta: 2022
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Jaana Talja
ISBN: 9789916648391
Lehekülgi: 200
Sari: Orpheuse raamatukogu 2022/4
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 200x125
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Ursula K. Le Guini romaan „Pajatus“ (The Telling, 2000) kuulub tema legendaarsesse Haini-tsüklisse. See jutustab loo maalasest vaatlejast Suttyst, kes saadetakse planeedile Aka, mida lõhestavad poliitilised ja religioossed konfliktid ning mille põliselanike vastasseis korporatiivsele valitsusele väljendub omapärases loojutustamise traditsioonis. Teos võitis aasta parima teadusfantastilise romaanina 2001. aastal Locuse preemia.
Märksõnad:
Fantaasia
Meelis Krošetskin
Orpheuse raamatukogu
ameerika
ilukirjandus
ulmeromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pajatus, Ursula K. Le Guin; sarja koostaja Raul Sulbi, Fantaasia 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Inetud luiged,
Varrak, 1997, hind: 16,00 eurot
Frank Schätzing, Parv 2,
Varrak, 2010, hind: 11,00 eurot
Graham Hancock, Ajarännak,
Sinisukk, 2010, hind: 29,00 eurot
Leo Kunnas, Gort Ashryn. Enne viimast sõda (I osa). KÕVAS KÖITES,
Eesti Päevalehe AS, 2008, hind: 14,00 eurot
Bethany Clift, Viimane kustutab tule,
Rahva Raamat, 2021, hind: 17,00 eurot
Joss Stirling, Ma leian su, Sky,
Ajakirjade Kirjastus, 2012, hind: 23,00 eurot
J. G. Ballard, Unenägude täisühing,
Varrak, 2003, hind: 8,00 eurot
Norman Spinrad, Torgi Jack Barronit,
Fantaasia, 2010, hind: 9,00 eurot
Paolo Bacigalupi, Tobias S. Buckell; sarja koostaja ja järelsõna autor Raul Sulbi; toimetanud Eva Luts, Takerdunud maa,
Fantaasia, 2019, hind: 18,00 eurot
Eoin Colfer, Artemis Fowl,
Hotger, 2003, hind: 7,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1814 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!