Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Draakon Tõnn ja vares VilmaAutor(id): Urve Tinnuri
Kujundaja: Kaie Lilleorg, Koha, Tiit
Kirjastus: TEA Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel: eesti
ISBN: 9789949242283
Lehekülgi: 24
Sari: Lapse oma raamatukogu
Seisukord:
Mõõdud: 187x165x8 (mm)
Suurus: kõvas köites raamat
Sisu:
Urve Tinnuri kaasahaarav värsslugu räägib vareseemast, kes avastab pesast salapärase musta muna. Munast koorub draakonipoeg, kelle ema leidmiseks võtab vares Vilma ette pika ja seiklusrohke teekonna läbi muinasjutumaade. Draakonipoeg ja vareseema kohtuvad Pöial-Liisi, Tuhkatriinu, kolme põrsakese, nõidade, trollide, hiiglaste, päkapikkude ja paljude teistega. Lõpuks jõuabki draakonipoeg igatseva ema juurde.
Urve Tinnurilt on varem ilmunud kolm lasteraamatut: värsslood „Julge mereröövli muinasjutt” ja “Laisk nõudepesumasin” ning muinasjutt „Kolm päkapikku”.
Raamat on sarjast: Lapse oma raamatukogu
Märksõnad:
eesti
lastekirjandus
värssjutud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Draakon Tõnn ja vares Vilma, Urve Tinnuri, TEA Kirjastus 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Aino Pervik, Sookoll ja sisalik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 7,00 eurot
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot
Lewis Carroll, Alice imedemaal,
Eesti Raamat, 1971, hind: 5,00 eurot
Nancy P. McConnell, Üsna sinu moodi,
Ilmamaa, 2003, hind: 7,00 eurot
Dagmar Normet, Une-Mati Rannakülas,
Eesti Raamat, 1986, hind: 8,00 eurot
Anne-Catherine Vestly, Väike tänu Antonilt. Kaheksa väikest, kaks suurt, vanaema, veoauto ja suitsutoru. IV osa,
Karrup, 2002, hind: 8,00 eurot
Mark Twain, Tom Sawyer. Huckleberry Finn,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Pille Kippar, Muinasjutuvestja. Läänemeresoome väikerahvaste muinasjutte. Muinaslugusid kogu maailmast,
Kunst, 1993, hind: 7,00 eurot
Peter Bichsel, Ameerikat ei ole olemas. Humoristlikke lugusid,
Eesti Raamat, 1976, hind: 3,00 eurot
Silvia Truu, Peidus pool (kogumik),
Eesti Raamat, 1981, hind: 8,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14946 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!