Külmunud muld, Varrak 2007 Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 54975 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Valitud seosed""Ja kui see oleks tõsi...""1001 looduslikku vahendit""Metsamajanduse teatmik""Kirju-Mirju II. Ettelugemist väik..""Võimu mäng""Vahtrakuller""Sinise salliga palverändur""Pikker 1986/15""Tüdruk, keda ta kunagi tundis""Ithaka""Inkvisitsioon""Kodus targalt talita. Nippe ja nõ..""Esseid kaasaja psühholoogiast""Eesti keele tööraamat 8. klassil..""Mis ta on see õnn""Maakera loodusjõudude kütkes""Ravimine taimedega""Maarjamaalt marjamaale: valimik ve..""Vahelugemised""Vana Tallinn V (IX)""Eesti Kunstiakadeemia lõputööd ..""Ungari muinasjutte. Saja rahva loo..""Anu ja Sipsik""Savannide loomad""Theoretical biology in Estonia""Filosoofia ajalugu II. Keskaja fil..""Pikker 1986/4""Kingissepa rajoon""Eesti Endiste Poliitvangide Liit 1..""Leonardo da Vinci lapsepõlvemäle..""1001 lahingut, mis muutsid ajalugu""Kodu ja Aed 2007/3. Eesti suurim k..""Liikumisravi käsiraamat. Harjutus..""Üldhistoloogia""Kahekordne vikerkaar""Piiri peal""Linna valitsemisest. Tartu linnanÃ..""Luule. Eesti Luulevihik""Vastasseina nael""Aiandus ja mesindus""Estofiilis!""Nõukogude Liidu taimkate [õppeva..""20. sajandi kunst""Ilu ja tervis loodusest""Puhas kodu loodussõbralikult ja k..""NetLearning: Why Teachers Use the ..""Nähtav ja nähtamatu inimene. Eri..""Balti riikide ajalugu""Kriipimisi kookonist""Per aspera ad astra (3. osa). Jako..""Nende elu oli võitlus. Poliitvang..""Jäljed kivil""Nooruse valupisarad"
54 tk kogusumma: 415,80 EUR

Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri: Külmunud muld
Autor(id): Ann Granger. Toimetanud Piret Pääsuke
Kujundaja: Britt Urbla


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Urve Liivamägi
ISBN: 9789985314272
Lehekülgi: 264
Sari: Mitchelli ja Markby mõistatus

Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 130 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Tegemist on kolmanda raamatuga uues krimisarjas, mis meenutab mõneski mõttes Caroline Grahami romaane. Tegevus toimub maalilises Oxforshire´s ning kuritegusid uurivad politseiinspektor Alan Markby ja tema armastatu Meredith Mitchell, kes on Briti Välisministeeriumi töötaja. Ann Granger annab väga hästi edasi väikelinnade ja külade meeleolu ning tema tegelased on värvikad ja usutavad. Londoni tolmusest korterist tüdinud Meredith Mitchellile on Cotswolds nagu rahu- ja vaikusesadam. Ent tema vana tuttav peainspektor Markby vaatab oma kodukohale hoopis teise pilguga, kui tema lapsepõlve mängumaid hakatakse üles kaevama, et rajada sinna uus elamurajoon. Ja kui vundamendikraavist leitakse mehe laip, muutub ta veelgi süngemaks. Ainuke rõõmsam täpp silmapiiril on eelseisev kohtumine Meredithiga. Surnud meest ümbritseb saladus. Töömees, kes laiba välja kaevas, on kadunud, ja ehitusplatsi läheduses elavatest farmeritest pole suurt abi. Võluv ekstsentriline proua Carmody, kes tunneb Markbyt juba väikesest poisist peale, kohtleb teda õrna familiaarsusega, naaberfarmi proua Winthrop on valmis talle küll teed ja saiu pakkuma, kuid ei soostu suud paotama. On vaja, et keegi vaataks asjadele värske pilguga. Ja Meredith, keda on õnnistatud imepärase võimega tõde välja nuhkida, näib olevat selleks sobiv kandidaat.

Originaali pealkiri: Cold in the earth

Märksõnad:
inglise
ilukirjandus
kriminaalromaanid

Sari: Mitchelli ja Markby mõistatus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:

Hansjörg Schneider, Liviuse juhtum. Sari Mirabilia,
Eesti Raamat, 2014, hind: 5,00 eurot

Ed McBain, Anna poistele suur mehekäsi,
Eesti raamat, 1995, hind: 3,00 eurot

Sharon Sala, Taaskohtumine,
Ersen, 2007, hind: 7,00 eurot

Beverly Barton, Öö varjus. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2006, hind: 4,50 eurot

Fred Vargas, Kriidiringimees,
Varrak, 2015, hind: 9,00 eurot

Frederick Forsyth, Tasuja,
Varrak, 2004, hind: 13,00 eurot

Johan Bargum, Must mapp,
Eesti Raamat, 1994, hind: 2,00 eurot

William M. Valtos, Rasputini reliikvia,
Ersen, 2007, hind: 15,00 eurot

Sandra Brown. Toimetanud Tõnu Ehasalu, Jäine veri,
Ersen, 2006, hind: 11,00 eurot

Georges Simenon, Maigret vihastab,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot



Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3690 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee
Külmunud muld, Varrak 2007 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud