Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ma suudan hüpata üle lompide""Hansa""Stiilsed salvrätikuseaded""Gestapo illustreeritud ajalugu""Suureõieliste elulõngade nimekir..""Velikije Luki, Tehumardi, Kuramaa...""Käsitöö 2022 aprill-mai""Maismaakilpkonnad""Hej, Sverige! 1""Sing-Along Banjo Party""Smart Study Guide""Täiendavaid teemasid koolimatemaa..""Johannes Semper [lühimonograafia]""Iirimaa iidsed legendid""Eesti murrete sõnaraamat. I köid..""Mis nüüd saab? Vastuste esmaabi ..""Kingituste pakkimine. Ideid nagu k..""Akadeemia 1999/7""Pikker 1987/5""Пленники Генеллан..""Maareform täna 2. Õigusaktid ja ..""Geomeetria. Stereomeetria. Keskkoo..""Malerei und Graphik in der DDR""Vaidluste lahendamine""Akvaarium. Põhiteadmisi akvaristi..""Eesti nimeraamat""Eesti NSV puguseened (Gasteromycet..""Uusaeg 4""Kaotaja teeb puhta töö""Ei hõbedat, kulda""8 moodust tuleviku ennustamiseks""Draamateatri raamat. Teatrist ja t..""Meie Lennart. President Lennart Me..""Mu isamaa (Soome keeles)""Золушка вяжет №8, 20..""Sporditäht. Aprill 2003""Saatusekarid""Matemaatika kirjaliku eksami üles..""Põllumajanduse arendamisest Eesti..""Tšintšilja""Tootmisvahendite efektiivne kasuta..""''Racundra'' esimene merereis""Vabana sündinud""Võllanaljad""Ants Antson""Kremli dieet (Kõik staarid kasuta..""Etikett kassidele""Kevadviisid""Fotograafia""Lühikene seletus Kalevipoja laulu..""Metsapoolne""Raamat kallile sõbrale. Mõtteter..""Käsitöö. Suurim käsitööajaki..""Traktorid ja autod""Surija üksildusest. Esseed""Heinakuu 1990/1""Pihlakas""200 heegeldatud ruutu tekkideks, m..""Luuletused""Kunstiõpetuse tööraamat 5. klas..""Биоритмология и ур..""Sporditäht. Aprill 2005""Eesti Vabadussõja mälestusmärgi..""Akadeemia 2000/3""Спальни""Sajandist sajandisse. Alfred Saldr..""Kohtud Eestis: minevikus ja tänap..""Matemaatika 5. klassile 1. osa""Citadel""Sada sõna (meie rahva minevik, ol..""Naistelehe nipiraamat 2018/120 vee..""Emakeele ABC. IV klassi töövihik..""Töövaidluste lahendamine. Õppev..""Meisterdame pabernöörist""Aastaraamat 2001-2003. Sihtasutus ..""Akadeemia 2016/7""Pikker 1988/23""Pannkoogid üksinduses"
78 tk kogusumma: 612,90 EUR

Teema: Huumor
Pealkiri: Küüniku sõnaraamat
Autor(id): Aubrey Dillon-Malone
Kujundaja: Anne Pikkov


Kirjastus: Tänapäev
Linn:
Aasta: 2003
Originaalkeel:
Tõlkija: Mari Ets
ISBN: 9789985621486
Lehekülgi: 403

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Sõnaraamat, mida te tavaliselt kasutate, võib väga hästi olla sine qua non, kui teil on vaja ligi pääseda üldtunnustatud leksikograafilisele tarkusele, aga nagu juba Ambrose Bierce oma õelalt teravmeelse «Saatana sõnaraamatuga» -- mis on ka siinsetel lehekülgedel korralikult esindatud -- näitas, ei käitu sõnad alati nii hästi, kui meie ideaalis soovime. See ei tähenda, et sõnaraamatud ei seleta kõike nii, nagu see on. Nad täidavad oma ülesande nende puhul, kes arvavad, et kaks pluss kaks on alati neli ja lühim ühendusjoon kahe punkti vahel on alati sirge. Aga nagu Mae West kunagi märkis, on kauneim ühendusjoon kahe punkti vahel kumerus. Küüniku sõnaraamat pruugib mõnevõrra seda kumerust. Ja mitte ilma pahatahtlike kavatsusteta. See küüniline kõvertee on sageli väga humoorikas ning hulga auväärsem ja mõnusam tegelikkuse hindamise viis, kui ellu range tõsidusega suhtumine. Iiri luuletaja Paddy Kavanagh kirjeldas kunagi tragöödiat kui väljaarendamata komöödiat, ja tal oli õigus. Loomulikult on ka vastupidine väide õige. Piiskop Whatley ütles, et õnn pole naljaasi. Komöödia ka mitte.

Märksõnad:
sõnastikud ja keeleõpe
huumor

Hind: 15,00 EUR
Teema Meelelahutus alla viimati lisatud:

Oskar Loorits, Okupatsioon rahvapilke kõverpeeglis,
Olion, 1994, hind: 4,00 eurot

Juhan Sookas, Vanaisa püss. Jahimehejutte ja muid naljalugusid,
Keskkomitee, 1967, hind: 7,00 eurot

Kalju Kurepõld, Pildipasunaga,
EKP Keskkomitee Kirjastus, 1967, hind: 1,50 eurot

Kalju Kass, Vastasseina nael,
Eesti Raamat, 1980, hind: 3,00 eurot

Mart Juur, Jamasuutra. 29 kentsakat poosi,
1967, hind: 4,00 eurot

Hugo Narusberg, Anekdootide raamat. Möödunud ajast (1955-1985),
H. Narusberg, 2009, hind: 7,00 eurot

Priit Koppel, Tugitoolisport,
Vebelex OÜ, 2021, hind: 11,00 eurot

Juhan Sookas, Sokuperutaja. Huumori- ja satiirivalimik,
Pikker, 1971, hind: 4,00 eurot

Peeter Volkonski, Volgi naljad,
Tammerraamat, 2008, hind: 7,00 eurot

Mulla Nasreddin. Naljandid,
Eesti Raamat, 1987, hind: 4,00 eurot



Meelelahutus all on 1709 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee
Küüniku sõnaraamat, Aubrey Dillon-Malone, Tänapäev 2003 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud