Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Mõrv Enderley HallisAutor(id): Helena Dixon
Kujundaja: Debbie Clement
Kirjastus: Foorum Kirjastus, Krimiraamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
Tõlkija: Ülle Jälle
ISBN: 9789916735169
Lehekülgi: 264
Sari: Kitty Underhay mõistatused
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x125
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Suvi 1933. Kitty Underhay on äsja teada saanud, et tal on läheduses elavaid sugulasi, ning ta on pakkinud koti, võtnud kaasa toatüdruku ja sõitnud majesteetlikku Enderley Halli. Kitty kibeleb sugulasi ja nende külalisi tundma õppima. Ent kui eakas hoidja Thoms pärast riikliku tähtsusega dokumentide varastamist trepijalamilt surnuna leitakse, saab Kitty kähku aru, et koer Muffy porised käpajäljed kleidil on tema kõige väiksem mure. Kitty kutsub appi erukapteni Matthew Bryanti ja asub seda salapärast juhtumit lahendama. Ja kui ohvrite arv kasvab, on panused selle vapra paari jaoks kõrgemad kui kunagi varem. Kes külalistest dokumentide kadumisest kasu lõikab? Ja kes võib veel elu kaotada? Sarmikalt hubane ajalooline ning kaasahaarav mõrvalugu Agatha Christie, T. E. Kinsey ja Lee Straussi austajatele.
Märksõnad:
Foorum Kirjastus
Debbie Clement
Kitty Underhay mõistatused
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Murder at Enderley Hall. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mõrv Enderley Hallis, Helena Dixon, Foorum Kirjastus, Krimiraamat 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Agatha Christie, Saladuslik juhtum Stylesis. Eesriie,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,20 eurot
Jules Verne, Lõuna-Aafrika savannides,
Kuldsulg, 1995, hind: 5,00 eurot
Mario Puzo, Viimane don,
Ersen, 2000, hind: 12,30 eurot
Agatha Christie, Lõputu öö,
Elmatar, 1995, hind: 7,00 eurot
Rex Stout, Gambiit,
Elmatar, 1997, hind: 8,00 eurot
James Hadley Chase, Ära aja udu,
Heining & Ko, 1995, hind: 5,00 eurot
Agatha Christie, Suur nelik,
Elmatar, 1996, hind: 9,40 eurot
Rex Stout, Parimateski perekondades,
Katherine, 1995, hind: 7,00 eurot
Darja Dontsova, Sulnis kaabakas,
Ersen, 2005, hind: 13,00 eurot
Darja Dontsova, Pikaküüneline daam,
Ersen, 2005, hind: 12,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3999 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!