Põnevad lood vanast Tallinnast Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Näidendid""Ордена СССР. Выпус..""Kivist südamete linn""Kihutas läbi öö""Kangelasena sündinud""Narkoloogia täienduskursuse metoo..""Hundid söönud, lambad terved. Mo..""Рассказы""Democratizing Brazil: Problems Of ..""Väikeaia katmikalad""Tuglasest Ristikivini. Eesti proos..""Õed ja vennad rahujalal. Kuidas a..""Keset kärestikku""Tuduhiired""Fantastika. Parimad algupärased u..""Akvitaania Eleanor. Kuninganna, ke..""Poolsada tarvilikku kodumaist ravi..""Suvi, kui kõik olid armunud""Mõtteväljadel""Lõpplahendus""Ellujäämine õpetajana""Taani prints Hamlet, nuhk. Üks pi..""Võileivatordid""Tietäjä taskussa""Edward Finnigani õiglusejanu""Haanjamaa (postkaardikomplekt)""Joonistame loomi""Külmunud muld""Viljaveski tuules. Fragmentaarium ..""Korrektsed töösuhted 2013. Perso..""Stopp!""Jälle häda mõistuse pärast. Dr..""Saaresinine""30 küsimust sensitiivile""Hingamiselundite kroonilised haigu..""Käelugemise saladusi""Küdooniapuu. Klassikalised lood""Kirjarahva pildiraamat. Fotosid aa..""Imelik tunne""Valge kuu. Jutustused""Minu kannid""Mission Estonia""Kivid ja leib I""Tööülesannete delegeerimine""Delta Quadrant: The Unofficial Gui..""Lämbumine""Külajutud""Red Phoenix""Bioloogia gümnaasiumile III osa. ..""Pahupidi küla""Nailonkuu""Lavastaja""Falkenbergi leegion""Hüpnoos ja sugestioon""Kolmevennapäev""Adressaadi dünaamika ja kirjandus..""Sõbralikud söögid. Koos Figuuri..""Madalasaagiliste kultuurkarjamaade..""Tuhkatriinu""P. S. Ma armastan sind ikka veel""Novembriöö kirjad""Warhammer: Dark Elves""Труды по русской и ..""Международный чел..""Hulkliikmetest ja algebralistest v..""Meeldivalt tühi ruum""Päästja""Kassiraamat""Valgekihv""Värske Rõhk nr 29 I/2012""Pusleraamat Loomalapsed""50 väejuhti, kes muutsid maailma""Vinni""Corrida""Работа с плиткой""Filmikrõll""Carrie""Seelikukütt""Kuulsuse narrid""Part lendab edasi""Helmeri võlupall""Tuntumad klassikalised koogid""Ripporg""Päevade vahele""Eesti romantism""Eesti punasekarja tõuraamat V. 19..""Saareprintsess""Looming 1940/4. Eesti Kirjanikkude..""Haapsalu tragöödia III. Erik Nor..""Ime otsingul""Klaaspärlimäng""Soovmõtlemine""Akadeemia 2011/11""Taevakivi (jutustus)""Lugusid endisaja lastest""Tõmmu ja vallatu""Poogen, kopp ja siiber""Presidendilood"
98 tk kogusumma: 879,16 EUR

Teema: Looduse, teaduse, tehnika ja silmaringi raamatud lastele
Pealkiri: Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost
Autor(id): Jaak Juske

Kirjastus: Randvelt Kirjastus
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949987481
Lehekülgi: 58
Sari: Isa põnevad unejutud ajaloost

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 237x175
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Ajaloolane Jaak Juske viib lapsed põnevale ja üllatusi täis ajarännakule mööda Tallinna.
Tallinn on väga vana linn - kui 2008. aastal tehti Vabaduse väljakul arheoloogilisi kaevamisi, satuti seal enam kui 5000 aastat vanale kiviaja inimeste peatuspaigale. Toona oli nüüdse Vabaduse väljaku kohal merepiir.
Nii pika ajalooga linnal on olnud ka mitu nime. Muinasajal siinkandis asunud eestlaste puitlinnust kutsuti Lindaniseks. 700 aastat oli Tallinna ametlikuks nimeks Reval, venepäraselt Revel. Venelased on nimetanud linna ka Kolõvaniks. Kohalikud eestlased aga kutsusid oma kodulinna juba keskaja lõpus Tallinnaks.
Sel ajal - ehk pärast Taani kuninga vallutust kaheksa sajandit tagasi - saigi Tallinnast tõeline linn. Tegelikult jagunes tänane Tallinn toona kaheks võimukeskuseks, kes tihti omavahel tülis olid. Ajapikku ümbritseti Tallinn üle kahe kilomeetri pika, rohkete tornide ja väravatega kivist kaitsemüüriga, mis kaitsesid linna edukalt ning on tänagi valdavalt alles. Vanade linnakindlustuste kõrval on väga hästi säilinud ka ülejäänud vanalinn oma viilkatustega linnakodanike majade, raekoja, gildihoonete, mitmete kirikute ja kloostritega. Ka vanalinna tänavatevõrk on pärit keskajast. All-linna südameks olnud vana turuplats, nüüdne Raekoja plats, on ka täna linna jaoks oluliste sündmuste toimumispaigaks. Paasi vanalinna müüride ja majade rajamiseks murti Lasnamäelt, sealt, kus täna asub Pae park ja järv.
Tallinn on täis põnevaid lugusid! Pärast nende lugemist võtke koos perega ette jalutuskäik neid kohti ja lugusid avastama!

Märksõnad:
Randvelt Kirjastus
Marilyn Anvelt
Isa põnevad unejutud ajaloost
ajalugu
lastekirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:

Rudyard Kipling, Muinaslugusid,
Varrak, 2016, hind: 9,00 eurot

Alf Preisen, Kitsetall, kes oskas lugeda kümneni,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 7,00 eurot

Tuulesõlmed (2. osa). Nõukogude Liidu rahvaste muinasjutte,
Ilukirjandus ja Kunst, 1948, hind: 26,00 eurot

Imeveski,
RK Ilukirjandus ja Kunst, 1946, hind: 21,00 eurot

Disney-Pixar, Koomiksikogu 4,
Egmont Estonia, 2009, hind: 24,00 eurot

Zsuzsanna Kricskovics, Suur voltimise raamat lastele,
Ilo, 2010, hind: 12,00 eurot

Rahvaluule ainetel Aino Pervik, Tilluke loomateater,
Avita, 2009, hind: 7,00 eurot

Disney, Koomiksikogu 6. osa,
Egmont Estonia, 2009, hind: 15,00 eurot

Sardiinia muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 2006, hind: 18,00 eurot

Flaami muinasjutte. Saja rahva lood,
Tiritamm, 2006, hind: 18,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus all on 15910 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee
Põnevad lood vanast Tallinnast. Isa põnevad jutud ajaloost, Jaak Juske, Randvelt Kirjastus 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud