Naiste ja meeste ülerõivaste Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Hendrik Adamson. Väike luuleraama..""Kähkukate kunst. Kiire seks. Kiir..""Vaarao varakamber""Kaits kepige miist""Maailma maad ja rahvad 1, 7, 8. T..""Tomi kesköine aed""Tallinna tulirelvameistrid ja relv..""Mitte ainult meestest""Электрофон ''Юност-..""Sihuke ma olen ja nii ma mõtlen""Agatha Raisin ja vardas siga""Saffy ingel""Kangelane. Kolmas raamat""Jänku-Jussi lood 3""Surnute raamat. Novellid""Nooruse patud""Külaliste leib ja teisi eesti mui..""Veripunased suveunenäod""Mumuu""Maja salapärase järve ääres""Odüsseust asendamas ehk Olla ment..""Merelord""X-sündmused. Kõige kokkuvarisemi..""Mis paneb mehi abielluma. Mehed r..""Indecent Exposure: True Story of H..""Hundirada""Viisnurk 1940/3 (oktoober). Kirjan..""Helmesehted""Wilsoni heeringa eest""Müügisuhtlemine""Paganini""Surematus""Päkapikumaa laulud""Nii palju päikest""Ega me ometi sellepärast vihased ..""Looming 2024/1""Eesti-taani vestmik""Taimede toitumine. Saagi kvaliteet..""Kuidas peab hüüdma?""Kutsuv rada. Kevad 1960. Tartu II ..""Akadeemia 2008/9""Seitse silda, üks paat""Sündinud muutuma""Pearahakütid""Eesti keele töövihik 3. klassile..""Robin Hood""110 mõtlemisülesannet""Tervendaja 2008/10""Itelmeeni muinasjutte. Saja rahva ..""Luuletused""Päikesekell""New Webster's dictionary of the En..""M. G. Grenziuse trüki- ja kirjast..""Paberist sõjamasinate paraad""TEA taskusõnastik soome-eesti/ees..""''Fram'' polaarmeres II. Norralast..""Edevuse laat I-II""Keskaja ajalugu: kuni 15. sajandin.."
58 tk kogusumma: 430,20 EUR

Teema: Õmblemine
Pealkiri: Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine
Autor(id): Karl Sokk
Kujundaja: Tõnu Aru


Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1975
Originaalkeel:
Lehekülgi: 168

Seisukord: veidi kulunud kaaned, normaalses seisukorras sisu

Mõõdud: 175x220 mm
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega

Sisu:
Käsiraamat on kavandatud rätsepate töövahendina uute rõivamudelite konstrueerimiselLihtsamate riietusesemete õmblemiseks või ümbertegemiseks on siin näpunäiteid ka algajatele õmblejatele, juurdelõikajatele, õmblusringides jm. Raamatus on olemas kõik põhiskeemid ning juhised rõivakonstruktsiooni muutmiseks vastavalt moejoonele.Illustratsioonid aitavad skeemidest paremini aru saada.

Märksõnad:
pealisrõivad
meesterõivad
naisterõivad
rõivaste konstrueerimine
käsiraamatud

Hind: 7,00 EUR
Teema Käsitöö alla viimati lisatud:

Rahvakunstimeistrite koondis «UKU»,
Perioodika, 1975, hind: 4,00 eurot

Erna Aljasmets, Heegeldamine ja silmuskudumine. Tööõpetus IV-VII klassile,
Koolibri, 1992, hind: 6,00 eurot

Valeria Taubel, Vitspunutised,
Valgus, 1989, hind: 4,00 eurot

Joan Gordon, Paeltikandi piibel,
Sinisukk, 2006, hind: 30,00 eurot

Вера Кивистик (Kivistik), Мережки,
Валгус, 1980, hind: 5,00 eurot

Liidia Mälksoo, Kangakudumine,
Valgus, 1976, hind: 12,00 eurot

Siluett 1990. Kevadmood 90,
1990, hind: 4,00 eurot

Siluett 1990/3. Kevad,
1990, hind: 3,00 eurot

Siluett 1990/1. Suvi,
1990, hind: 3,00 eurot

Piret Puppart; toimetaja Aime Kons, Eesti rahvarõivas ja mood. Estonian Folk Costume and Fashion,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 50,00 eurot



Käsitöö all on 2153 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee
Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine, Karl Sokk, Valgus 1975 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud