Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Talibani pojadAutor(id): Taavi Liias
Kujundaja: Linda Liblikas, Piret Jürisoo
Kirjastus: Hea Lugu
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949673612
Lehekülgi: 240
Seisukord: normaalses korras raamat, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210x145
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"„Tegemist on isiklikul kogemusel põhineva sõjaromaaniga, mida pole eesti kirjanduses olnud pikemat aega. Lugu jutustatakse kahest vaatepunktist, üks neist on Eesti Kaitseväe kapteni ja teine Talibani sõjakomandöri oma. Teos, mis väärib lugemist.“
Eesti Kirjanike Liidu esimees Tiit Aleksejev
Raamatu autor Taavi Liias teenis 2009. aastal luureohvitserina Kosovos ja 2012–2013 Afganistanis. Kahe välismissiooni vahele jäid religiooniantropoloogia õpingud Tartu Ülikoolis. 2016–2019 oli Liias Kaitseliidu Tartu maleva väljaõppe- ja operatiivsektsiooni ülem. Praegu õpib ta Kaitseväe Akadeemia magistriõppes sõjateadust ja -tehnoloogiat.
Kolm aastat tagasi nägi Liias Tartus Säde kohvikus jalaproteesiga meest ja talle meenus luureettekanne, mis hoiatas puujalaga Talibani komandöri Juma Guli eest. Eelmine Eesti kompanii oli meest haavanud ja ta oli nüüd püha viha täis. Sealt sai romaani idee alguse.
„Talibani pojad“ võitis Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlusel 2019. aastal kolmanda koha."
Märksõnad:
Hea Lugu
Linda Liblikas
eesti
ilukirjandus
romaanid
sõjaromaanid
Taliban
Afganistani sõda, 2001-
Eesti. Kaitsevägi
välismissioonid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Talibani pojad, Taavi Liias, Hea Lugu 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
kokku säädse Kaile Kabun, Korõmbalt kavvõmbalõ. 31.-35. latsi ja nuuri võrokeelitside kirätöie võistlusõ Mino Võromaa parõmba luu,
Võro Instituut, 2022, hind: 14,00 eurot
Peeter Urm, Provintsiarst,
Eesti Raamat, 1994, hind: 4,00 eurot
Herman Sergo, Näkimadalad. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 11,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 12,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot
Silver Anniko, Rusikad,
Hea Lugu, 2018, hind: 23,00 eurot
Andrei Ivanov, Harbini ööliblikad,
Varrak, 2013, hind: 22,00 eurot
Eia Uus, Tüdrukune,
Postimees, 2019, hind: 10,00 eurot
Albert Kivikas, Nimed marmortahvlil III,
Olion, 2001, hind: 10,00 eurot
Saale Väester, Mõtle positiivselt,
Kentaur, 2009, hind: 9,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4375 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!