Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Tants ingligaAutor(id): Ã…ke Edwardson
Kujundaja: Rudolf Pangsepp
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2000
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Irja Kiisküla
ISBN: 9985652487
Lehekülgi: 288
Sari: Mirabilia
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu olemas ning loetav
Mõõdud: 138 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T284# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 091
Karje kogus jõudu, Winter surus käed kõrvadele ning astus risti üle toa ja avas koridoriukse. Kui ta ukse enda taga sulges, kuulis ta endiselt ruumist kisendamist ja ta mõistis, et kui see juhtus, oli vaikus olnud sama kõrvulukustav.
Ühes lihtsas hotellitoas Lõuna-Londonis leitakse noor rootsi mees mõrvatuna. Lühikese aja pärast toimub sarnane mõrv Göteborgis. Otsustades veriste jalajälgede järgi on toas toimunud võigas tants. 37-aastase kriminaalkomissar Erik Winteri ja tema kolleegide jaoks saab sellest sissejuhatus ühele kõige vaevarikkamale uurimisele, mida neil on tulnud läbi viia.
«Tants ingliga» on romaan alandusest ja teispool piiri olemisest ning inimliku psüühika varjatud külgedest, jutustatud kaasaelamisega ja jõuga.
Ake Edwardsoni esimest kriminaalromaani «Kõigele, mis on olnud surnud» hinnati 1995 Rootsi Kriminaalromaaniakadeemia debütandiauhinnaga. Järgmine teos, «Mine välja, mu hing», sai Rootsi kandidaadiks Klaasvõtme auhinnale -- tunnustus Põhjamaade parimale detektiivromaanile 1996. Ake Edwardsonile on pööratud suurt tähelepanu seoses tema keeletunnetusega ja võimega jutustada põnevat lugu, milles on oluline koht ühiskonnaprobleemidel.
Originaali pealkiri: Dans med en ängel
rootsi ilukirjandus, kriminaalromaanid
Sari: Mirabilia
Hind:
4,00 EURTeema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
John Dickson Carr, Ta kõnnib öösel,
Katherine, 1994, hind: 1,50 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 5,00 eurot
Aleksandra Marinina, Surmajärgne pilt,
Avita, 2002, hind: 6,00 eurot
John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot
Felix Francis., Vererada,
Varrak, 2013, hind: 14,00 eurot
Meryl Sawyer, Surma suudlus,
Ersen, 2007, hind: 12,00 eurot
Hansjörg Schneider, Liviuse juhtum. Sari Mirabilia,
Eesti Raamat, 2014, hind: 5,00 eurot
Ed McBain, Anna poistele suur mehekäsi,
Eesti raamat, 1995, hind: 3,00 eurot
Sharon Sala, Taaskohtumine,
Ersen, 2007, hind: 7,00 eurot
Beverly Barton, Öö varjus. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2006, hind: 4,50 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3690 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!