Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Minu mälestuste raamatAutor(id): Vilhelmine Kuurberg
Kirjastus: Hea Tegu
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949581573
Lehekülgi: 256
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Soovisin kingitusena EV100 puhul köita terviklikuks tekstiks oma vanaema Vilhelmine Kuurbergi kolm kaustikutäit memuaare üheskoos suguvõsa käest kogutud fotodega.
Vilhelmine Kuurberg, neiuna Pärnamäe, varasemate allikate järgi Wilhelmine Marie Pernamäe, elas aastatel 1913-1988. Olles pärit Vaivara vallast, Virumaalt, viis abielu ta Haljavasse, Harjumaale, kus saadi õnnelikult koos elada vaid vähesed aastad. Seejärel tuli okupatsioonide periood, väikese poja surm, abikaasa arreteerimine, kodu mahapõlemine ja lõpuks ka küüditamine koos kahe pisikese lapsega kaugele Siberisse, Krasnojarski Krai Minussinski rajooni Jenissei sovhoosi.
Ehkki lõpuks hakkas seal elu laabuma, ihkas süda tagasi kodumaale ning kui see võimalikuks osutus, oli võõral maal oldud juba kaheksa aastat.
Hea Tegu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu mälestuste raamat, Vilhelmine Kuurberg, Hea Tegu 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Georges Bordonove, Philippe Ilus (1268-1314). Raudne kuningas,
Kunst, 2009, hind: 18,00 eurot
Louise Eek, Mängitud elu,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2003, hind: 3,50 eurot
Villi Petritski, Valgus džunglis,
Eesti Raamat, 1977, hind: 5,00 eurot
Einar Ellermaa, Inge Pitsner, Baruto. Rääkimata lood,
Pilgrim, 2019, hind: 5,00 eurot
Manivald Müüripeal, Rahuta rannamaa,
Eesti Ajaloomuuseum, 2011, hind: 11,00 eurot
Serge Cosseron, Napoleon ja Josephine. Abielu kuulsuse hüvanguks,
Olion, 2001, hind: 6,00 eurot
Voldemar Panso, Voldemar Panso. Portreed minus ja minu ümber,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 16,00 eurot
Koostanud: Jaan Ellen, Varjatud valu (2. osa) Tagasivaateid 20. sajandi keskpaigale,
J. Ellen, 2006, hind: 8,00 eurot
Koostanud Tiit Lääne, Aavo Pikkuus (jalgrattur),
Eesti Spordiselts Põhjakotkas, 2004, hind: 12,00 eurot
Tarmo Leini, Olümpia Miškad,
Tarmo Leini, 2020, hind: 18,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4479 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!