Teema: Meisterdamine
Pealkiri:
Roost ja õlest toolipõhjade punumineAutor(id): Charlotte Lahalle
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: prantsuse keel
Tõlkija: Marie Esko ja Anne Saul
ISBN: 9789949147991
Lehekülgi: 96
Seisukord: esikaanel hinnasildi eemaldamise jälg, raamatul võib esineda kopitamise lõhna, mis meie kogemuse põhjal aja jooksul lahtub, muus osas normaalses korras raamat
Mõõdud: 167 × 226 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Keskkonnasõbraliku ellusuhtumise alustaladeks on taaskasutus ja isetegemine. Kindlasti rõõmustab see raamat just neid, kelle pööningul, kuuris või toanurgas seisab oma aega oodates katkine taburet, tool või tugitool, mille roost või õlgedest istmes laiutab auk.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Roost ja õlest toolipõhjade punumine, Charlotte Lahalle, Sinisukk 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
August Kõrbe, Tööõpetus VIII-IX klassile. Puidutööd,
Valgus, 1988, hind: 7,00 eurot
Karl Sokk, Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine,
Valgus, 1975, hind: 8,00 eurot
Siluett lastele 1982,
1982, hind: 5,00 eurot
Liina Meresmaa, Näputööd (5. osa). Heegeldatud äärepitsid,
Koolibri, 2011, hind: 6,00 eurot
Heidi Paju, Meeste püksid. Konstureerimine, modelleerimine,
Ilo, 2005, hind: 15,00 eurot
Liivia Kivilo, Õpi õmblema,
Valgus, 1988, hind: 7,00 eurot
Lill Nylén, Õmblemine. Täielik käsiraamat,
Sinisukk, 2005, hind: 25,00 eurot
Anne Karu, Kaunid kingid. Sadakond head ideed,
Minikiri, 1995, hind: 5,00 eurot
Karl Sokk, Naiste ja meeste ülerõivaste konstrueerimine,
Valgus, 1981, hind: 8,00 eurot
Liivia Kivilo, Sokid,
Mats, 1991, hind: 9,50 eurot
Käsitöö all on 2247 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!