Teema: Kunst
Pealkiri:
Konrad MägiAutor(id): Eero Epner; toimetaja Kaidi Saavan
Kujundaja: Angelika Schneider
Kirjastus: Sperare
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789949725182
Lehekülgi: 568
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: suures formaadis, kõvas köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Eesti olulisima maalikunstniku Konrad Mägi (1878–1925) peaaegu 600-leheküljeline album annab ülevaate kunstniku loomingust ja mõttemaailmast.
Albumi südames on ligi sada Mägi loomingu kõige olulisemat teost, mis on varustatud saatetekstidega. Nende koostamisel on kasutatud lisaks kunstiajaloolisele võrdlusmaterjalile ka näiteks meteroloogilist andmestikku ja botaanilist analüüsi. Lisaks avavatakse ajaloolisi, sotsiaalseid, poliitilisi, esteetilisi ja muid kontekste. Täpsustatud on mitmete teoste maalimispaigad.
Albumis on ka Konrad Mägi teoste täielik register, kus on väikeste reproduktsioonidena ära toodud kõik seni teadaolevad 283 Mägi maali, mis on viimase saja aasta jooksul endast maha jätnud kasvõi ainult mustvalge jälje.
Samuti on albumis Konrad Mägi kirjad koos kommentaaridega ning lühidalt tema elulugu. Album on varustatud mitmete elulooliste ja illustratiivsete fotode ning lisamaterjalidega.
Märksõnad:
Sperare OÜ
Angelika Schneider
biograafiad
kunst
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Konrad Mägi, Eero Epner; toimetaja Kaidi Saavan, Sperare 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Villu Toots, Tänapäeva kiri. Raamat kirjade kujundamisest,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 28,00 eurot
Villu Toots. Toimetanud Paul Reeveer, Tänapäeva kiri. Raamat kirjade kujundamisest,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 17,00 eurot
Koostanud Inge Teder, The State Art Museum of the Estonian S.S.R.. Estonian and Soviet Estonian art,
Perioodika, 1978, hind: 7,00 eurot
Koostanud: Märt Bormeister, Meie maailm. А я так вижу. Our world. Unsere Welt. Mon petit univers. Meidän maailmamme,
Perioodika, 1974, hind: 10,00 eurot
Mirjam Peil, Avo Keerend (album),
Kunst, 1981, hind: 7,50 eurot
koostaja August Künnapu ; tekstid: Elnara Taidre, Harry Pye, Heie Treier, Kaido Ole ja August Künnapu, August Künnapu maalikataloog,
Epifanio, 2007, hind: 9,00 eurot
Koostanud Maria Kjæer Themsen, Spatium. Taani kaasaegne kunst. Danish Contemporary Art,
Eesti Kunstimuuseum, 2012, hind: 15,00 eurot
Mari Adamson, Mari Adamson (Näituse kataloog). Tallinna, Kunstihoone aprill-mai 1969,
Eesti NSV Kunstnike Liit, 1969, hind: 4,20 eurot
Eesti Vabariiklik Polügraafiatööstuse ja Kirjastuste Teaduslik- Tehniline Ühing. Koostanud H. Hansen ja M. Järvine, 25 parimat 1965-1966. Eesti Vabariikliku Polügraafiatööstuse ja Kirjastuste Teaduslik-Tehnilise Ühingu konkursil kunstiliselt kujunduselt ja polügraafiliselt teostuselt parimaiks tunnistatud raamatud, ajakirjad, plakatid ja postkaardid 1965. ja 1966. aasta toodangust (IX ja X võistlus),
Eesti Raamat, 1968, hind: 6,00 eurot
Eesti Vabariikik Polügraafiatööstuse ja Kirjastuste Teaduslik-Tehniline Ühing, 25 parimat 1961. Eesti Vabariikliku Polügraafiatööstuse ja Kirjastuste Teaduslik-Tehnilise Ühingu konkursil kunstiliselt kujunduselt ja polügraafiliselt parimaks tunnistatud raamatud 1961. aasta toodangust,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 7,00 eurot
Kunst all on 1308 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!