Viinamägi Toscanas Veinisõbra unelm, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 57819 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Tundmatu Äksi nõid""Demokraatia mustrid. Valitsemisvor..""Piibli alused. Õppematerjal, mis ..""Suur enneagrammiraamat. Tuvasta om..""Risti Vägi 2003/1. Eesti Evangeel..""Väike keskkonnateatmik""Palverännak (kakskümmend reisi, ..""Lendava tähe feng shui""Lootuse vägi. Kuidas võita depre..""Rännud Hingemaastikul. Armastus l..""Üks rohutirts läks kõndima. Luu..""Mis on armus nii hämmastavat""Imeline tantraseks. Kuidas muuta o.."""Otsige Issandat ja elage!". Suure..""Usk, millest ma elan IV""Tervendajate tarkuseraamat""Kärssava kupli juhtum""Külmkamber""Lugu Jeesusest ja apostlitest. Luu..""Sädemed. Mantrate kasutamine (Fun..""Kui ma taevast kukkusin""Jutustus kahest linnast""Raid ja palgamõrvarid""Stockholm 1793""Jeesus, minu aare""Oli... On... Tuleb... 19 moodust e..""Vaimu teraapia. Vaimulik teejuhatu..""Hüvastijätt igaveseks?""Valge kana ja kuldsõrg. ProvenceÂ..""Usaldus ja reetmine töökohal. Ef..""Minu nimi on Veet Mano. Vestlused ..""Eesti kirurgiast läbi aegade""Numeroloogiline prognoos 2022. Hor..""Ellen G. White - jumala määratud..""Mandalameditatsioon. 52 uut mandal..""Jumalate toit. Jumalik toitumine. ..""Feng shui. Klassikaline feng shui ..""Nukumaja""Surm tüüril""Minu väike Skorpion. 24. oktoober..""Ilmasilmaja""Suve tagasitoomine. Põhja-Ameerik..""Jumal, ma ootan sinu õnnistust (j..""Tundmatute loomade jäljed""Indiaani tervendamissaladused. Van..""Vastuhakk ja vabaksostmine""Kirikuaasta meisterdamisi lastele""Maapealsete inglite maailmad""Ratsuritäht""Katharina Blumi kaotatud au ehk: K..""Elu numbrid. Iseloom ja saatus num..""Hiromant Pastelli uurib saatust. H..""Kepler62. Kolmas raamat: Reis""Salakaval valu""Pühade ja vaimsete paikade atlas...""Loodusuurijate Seltsi juubelikogut..""Usku peab olema""Liblikate aed""Inimfenomenid. Meediumid ja kurite..""Reiki II. Ravimine kosmilise energ..""Hõbedased tiivad [naise kättemak..""Eesti korvpall – esimene sada. 1..""Vaaraode maagia""Johannese evangeelium""Eesti ajalugu ja tulevik kosmilist..""Toiduainete keemilise koostise ja ..""Kas elu on loodud?""Kivid, tulnukad ja sekt""Laste horoskoop. Teie laps ja astr..""Suur lootus. Kuidas leida tuleviku..""Teekond meisterlikkusele""Üksindusest armastuseni 2""Hea energia raamat. Harmoonia ja t..""Kümme käsku. Mõtteid Piibli eet..""Tantristlik pulsatsioon. Inimese e..""Kutsutud lahingusse, määratud vÃ..""Sensitiivne Eesti. Tervistajad, nÃ..""Kondori tiibade all. Jalgrattaseik..""Stella Shakti kanaldused. Sinu 202..""Nähtused ja tehtused. Lauluteksti..""Spiritismi ja müstika entsüklope..""Halastajaõe surm""Kristlase esimesed sammud""Igakülgne heaolu""Põrgu väed on rünnakul""Idüll uppuva koeraga""Piisavalt aega armastuseks""Lepinguvälised võlasuhted""33 kohtumist""Väikesed saladused""Sai Baba. Pühamees... ja psühhia.."
91 tk kogusumma: 1084,00 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm
Autor(id): Ferenc Máté
Kujundaja: Irina Tammis


Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kai Vare
ISBN: 9789985627730
Lehekülgi: 232

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat

Mõõdud: 143x215mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Me rändame koos Candace ja Ferenc Máté’ga mööda käänulisi küpressidest palistatud teid idüllilises Toscanas ja jõuame iidsesse Montalcino linna. Siin, ostnud 13. sajandist pärit mõisa, hakkavad nad looma oma kodu 800-aastasesse majja, ning rajavad 6 hektaril väikese viinamarjaistanduse, kus kasvatatakse imelisi viinamarju, et sünniks selline suurepärane punane vein nagu Brunello di Montalcino. Brunello tähendab kohalikus dialektis ilus tume ja seda veini tehakse Sangiovese Grosso viinamarjadest. Montalcino ümbruse kliima ning pinnas võimaldavad neist teha veini, mis on üks Itaalia kuulsamaid ja kallemaid. 1966. aastal oli Brunello di Montalcino esimese 8 veinpiirkonna seas, kellele omistati DOC staatus ja 1980. aastal esimene, kellele omistati juba kõrgem veinikvaliteet – tunnus DOCG. Pole vist vaja mainida, et Brunello on Itaalia kõige tuntum ja ka kalleim vein.
Kuid ühtlasi on see ka lihtsalt lugu Itaalia elust kõigi rõõmude ja kentsakustega.„Enamikus maades käib viinamarjaistanduse rajamine nagu käkitegu: lähed maja taha, torkad mõned viinapuuvõsud maasse ja ongi kõik. Aga Toscanas nii ei käi...“


Originaali pealkiri A vineyard in Tuscany : a wine lover's dream. Eesti keeles

Märksõnad:
Tänapäev
Irina Tammis
viinamarjakasvatus
veinivalmistamine
eluolu
eluviis
Itaalia
Toscana
reisikirjad
mälestused
toiduretseptid

Hind: 17,00 EUR
Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Anthony Burgess, Kellavärgiga apelsin,
Hea Lugu, 2021, hind: 17,00 eurot

George Sand, Krahvinna Rudolstadt II,
OÜ Ajaraamat, 1998, hind: 10,00 eurot

Charles de Coster, Pulmareis,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Hukkunud alpinisti hotell,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot

tsitaadid ja fotod valinud Helen Exley; toimetanud Liina Järvpõld, Võttes aega lihtsalt olemiseks,
Pegasus, 2017, hind: 12,00 eurot

Antoine de Saint-Exupéry, Sõnad kui taevatähed,
Logos, 1999, hind: 5,00 eurot

Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot

Agatha Christie, Saladuslik juhtum Stylesis. Eesriie,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,20 eurot

Luisa M. Alcott, Väikesed naised,
Eesti Raamat, 1995, hind: 12,00 eurot

Isabel Allende, Vaimude maja,
Eesti Raamat, 1992, hind: 14,00 eurot



Ilukirjandus all on 23601 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee
Viinamägi Toscanas. Veinisõbra unelm, Ferenc Máté, Tänapäev 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud