Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
HundisuviAutor(id): Hans Rosenfeldt
Kujundaja: Jan Garshnek, Wickholm Formavd
Kirjastus: Rahva Raamat AS
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9789916661130
Lehekülgi: 416
Sari: Haparanda 1
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega raamat
Sisu:
„Ta oli inimliha söönud?” kordas Gordon Backman Niska Hannah’le otsa põrnitsedes. Toon reetis, et ta ei tahtnud seda hästi uskuda, samal ajal kaalus ta aga mõttes, mis siis saab, kui see ometi tõsi on.
„SVA jutu järgi olid nad mõlemad inimliha söönud,” noogutas Hannah.
„Nad tapsid ja sõid inimese,” jätkas Gordon. See oli pigem nentimine, millest läbi kumav väsimus andis märku, et tagajärjed hakkavad talle kohale jõudma.
Meedia tähelepanu. Esikülgede pealkirjad. Kiskjate ja eriti huntide küsimus lõhestas Rootsit. Vaidlused läksid iga aastaga vihasemaks ja tulisemaks. Ähvardused, tagakiusamine ja internetilaim oli mõlema poole jaoks igapäevaseks muutunud.
„Igal juhul on nad söönud osa ühest inimesest,” vastas Hannah. „Me ei tea, kas nad ka kellegi tapsid.“
„Kuidas see muidu oleks võinud juhtuda?” küsis Gordon.
Surnud hunt. Verine jõukudevaheline arveteklaarimine. Naissoost palgamõrvar. Paari päevaga pööratakse Haparandas elu pea peale ja politseinik Hannah Wester saab aru, et see suvi ei kujune niisuguseks nagu teised.
SURNUD HUNDI maost leitakse inimliha tükke. Paistab, et ohver jäi Soomes toimunud veresaunas ellu. Kuidas ja miks sattus ta Haparanda lähedale metsa?
Politsei peab tegema kõik endast oleneva, et välja uurida, mis juhtus. Aega on napilt, kuid neid on veel, kes loo vastu vähemalt sama suurt huvi tunnevad. Nagu näiteks venelanna Katja.
Ootamatult toimub väikeses piirilinnas terve rida jõhkraid sündmusi, need on hullemad, kui Hannah Wester ja teised Haparanda politseinikud oleksid osanud ettegi kujutada.
„HUNDISUVI” juhatab sisse Hans Rosenfeldti uue krimisarja.
HANS ROSENFELDT on koos Michael Hjorthiga kirjutanud raamatud Sebastian Bergmanist ja riiklikust mõrvarühmast, neid on antud välja umbes kolmekümnes keeles. Nad on ka maailmas suurt menu saavutanud tuntud telesarjade „Sild” ja „Marcella” autorid.
Originaali pealkiri Vargasommar. Eesti keeles
Märksõnad:
Rahva Raamat AS
Haparanda
rootsi
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind:
16,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Erle Stanley Gardner, Kaks juhtumit,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
RaeAnne Thayne, Willowleafi tee,
Ersen, 2020, hind: 18,00 eurot
Jan Beltrán, Jumala poolt hüljatud,
Oliver R. Topper, 2011, hind: 12,00 eurot
Lene Mayer-Skumanz, Väike faun,
Eesti Raamat, 2007, hind: 7,00 eurot
Nikolai Gogol, Surnud hinged,
Eesti Raamat, 1977, hind: 8,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot,
Eesti Raamat, 1975, hind: 9,00 eurot
Karin Fossum, Murdekoht,
Eesti Raamat, 2008, hind: 5,50 eurot
Ake Edwardson, Tuba number 10,
Eesti Raamat, 2007, hind: 13,00 eurot
Hervé Jourdain, Reedetud veri,
Eesti Raamat, 2014, hind: 7,00 eurot
Karin Fossum, Armastatud Poona,
Eesti Raamat, 2008, hind: 8,00 eurot
Ilukirjandus all on 23452 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!