Karupoeg Lukas tahab saada Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Vietnami retsept""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Eesti õigekeelsuse päevaküsimus..""Mootori algõpe""Untermensch: minu lõhkikistud osa""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Janu. Jutustusi""Püha Susanna ehk Meistrite kool. ..""Germinie Lacerteux""Vihmakuningas Henderson""Matsi põhi""Kogutud teosed. 8 köiteline täie..""Vaadeldes rändavaid pilvi. Mäles..""Viljapuuaia rajamine""Lõks lõpmatuses""Mahepõllumajanduslik marja- ja pu..""Angela Borgia""Asjad""Fairy tales""Quentin Durward""Metsik rada""Sammaldunud auto""Romances""Kikimoora""20. sajandi väliskirjandus""48 võimuseadust""Baudolino""Alõi""Käitumisest""Ellujäämise õpetus. I""Etnograafiline sõnastik. Eesti as..""Selected detective prose""Tehnika ja Tootmine 1984/3""Garibaldi""Minu võitlus""Imeline Ajalugu 2013/10. Ostetuim ..""Maailma napsid""Külm kui kivi""David Dumps ehk eksisammude virvar..""Saatus""Prantsuse keel edasijõudnuile""Õpetatud Eesti Seltsi toimetused ..""Muusikalugu""Targad linnad""Die Weihnachtsgeschichte""Võluri sõnad""Gloria""Kodaly Hary Janos Suite""Imeline Ajalugu 2013/7. Ostetuim k..""Akadeemia 2018/1""Suletud sadam""Eesti Jahimees 2009/10""Ergeles - Latvijas Vesturiskas Erg..""Ploomid""Siluett 1981/1. Лето""Suur küpsetamisraamat""Võõrsõnade leksikon IV. Ligi 18..""Surm tüüril""Vaadeldes rändavaid pilvi. Mäles..""Sides. Näidend ühes vaatuses""High Stakes""Naiiv. Super""Aatomimaailma seadused""Ellujäämise õpetus II""Kalamehe aasta""Raamat inimesest""Annelies Burmeister, Alt""Auk. Jutustus""Kooriloomingut""Eesti Vabariigi Tartu Ülikooli to..""Pulberpinded""Lapse tervis""Heegeldamine III-V klassile""Lindude tervishoid""Vere magus lõhn""Mooses ja prohwetid. Wana Seaduse ..""Võtmesõnad. 10 sammu feministlik..""Das grosse Weltpanorama der Reisen..""Elmar Kits""Šamaan""Punane kuma. Mälestusi XI""''Ära abiellu Angelaga!''""Vene-eesti sõnaraamat. Русск..""Прощай, Любовь/ Farewe..""Kooskasvamine""Sõpruse köidikud [jutt]""Julienne'i abielu""Konzert Nr. 2 B-dur""Eesti Vabariigi Tartu Ülikooli to..""Elevantide surmaorg [jutt]""Philharmonia Promenade Concert""Seltsimees, ära reeda!""Mälestused""Granaada müüride ees [jutustus]...""Ringrajal""Tehnika ja Tootmine 1989/5""Eesti entsüklopeedia II. CHAMFORT..""Statistiline raadiotehnika 1. osa""Võõrsõnade leksikon II. Ligi 18..""Ristide tee""Perekonnast, kodust, põhiseaduses..""Pamflett meie ühiskonnast""Sinu koera seletaja""Eesti kirjandus. XXXI aastakäik 1..""Salga töö (kirjad salga juhile)..."
105 tk kogusumma: 904,74 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks
Autor(id): Heli Künnapas

Kirjastus: Heli Kirjastus OÜ
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949732197
Lehekülgi: 48
Sari: Karupoeg Lukase lood

Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat, endine raamatukogu eksemlar

Mõõdud: 145x121mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
Ühes sügavas laanes elab armas karupere. Karuema, karuisa ja nende kolm karupoega. Karupoeg Lukas on juba seitsmeaastane ja läheb sügisel esimesse klassi.
Karupoisil on suur unistus. See teeb teda samal ajal õnnelikuks, aga ka veidi õnnetuks. Nimelt tahab karupoiss saada viiuldajaks. See unistus on viimasel ajal haaranud kõik Lukase mõtted. Karupoiss on õnnelik, et ta leidis nii imeilusa unistuse. Samal ajal on ta õnnetu, sest mitmete sõprade arvates pole karupoja kohmakate käppadega sellist unistust võimalik täita.

Mida on vaja, et täita unistus, mis tundub kättesaamatu? Miks püütakse sõprade unistusi lõhkuda? Sellest karupoeg Lukas selles raamatus räägibki.

Heli Künnapas on viie lapse ema, kes on ise muusikakoolis akordioni eriala lõpetanud. Ta lapsed õpivad trompetit, klaverit ja viiulit. Heli teab, kuidas unistuste poole püüelda ning teisigi sel teel toetada. Karupoeg Lukase lugu on eluterve ja julgustav igas vanuses lugejatele.

Märksõnad:
Heli Kirjastus OÜ
Jana Valge
eesti
lastekirjandus
jutud
Karupoeg Lukase lood

Hind: 13,00 EUR
Otsing autori järgi:

Heli Künnapas, Tristan,
Tänapäev, 2014, hind: 10,00 eurot

Heli Künnapas, Mälestusteta suvi 1. osa. Noorteromaan,
Heli Kirjastus OÜ, 2020, hind: 20,00 eurot

Heli Künnapas, Jõuluks koju,
Heli Kirjastus, 2016, hind: 8,00 eurot

Heli Künnapas, Kes kardab välgutüdrukut?,
Heli, 2017, hind: 9,00 eurot

Heli Künnapas, Homme on ka päev,
Tänapäev, 2013, hind: 5,00 eurot

Heli Künnapas, Mu koju tood sa,
Heli Kirjastus, 2017, hind: 11,00 eurot

Heli Künnapas, Kuidas uus beebi majja tuli,
Heli Kirjastus OÜ, 2019, hind: 7,00 eurot

Heli Künnapas, Kuidas 30 päevaga romaani kirjutada? Lühike käsiraamat,
Heli Kirjastus OÜ, 2020, hind: 13,00 eurot

Heli Künnapas, Saatmata kirjad,
Heli Kirjastus, 2017, hind: 12,00 eurot

Heli Künnapas, Naine, kes ei nuta, saab rikkaks,
Heli, 2017, hind: 6,00 eurot

Heli Künnapas, Ebaõiglane,
Heli Kirjastus OÜ, 2020, hind: 12,00 eurot

Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Gerda Kordemets, Klass. Ilmar Raagi filmi „Klass“ ainetel,
Tänapäev, 2013, hind: 15,00 eurot

Hea eit ja õel eit,
Hea Lugu, 2020, hind: 5,00 eurot

Leelo Kassikäpp, Kalle ja Malle seiklused,
Leelo Kassikäpp, 2022, hind: 15,00 eurot

Tiina Kiikson, Pisikese Peetri pannkoogipiknik,
Argo, 2014, hind: 4,00 eurot

Tiina Kilkson, Karupojad kevadet kaemas,
Argo, 2015, hind: 4,00 eurot

Olev Muutra, 13 rändurit,
Hea Tegu, 2016, hind: 9,00 eurot

Karin Kilp, Oma saar. Lugu valgusest,
Varrak, 2019, hind: 13,00 eurot

Friedrich Robert Faehlmann, Müütilised muistendid,
Eesti Raamat, 1979, hind: 7,00 eurot

Jüri Arrak, Panga-rehe jutud,
Kunst, 1975, hind: 4,00 eurot

Janno Põldma, Džuudopoisid (jutustused),
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3814 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee
Karupoeg Lukas tahab saada viiuldajaks, Heli Künnapas, Heli Kirjastus OÜ 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud