Suupill ja 500 tuubat, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Müügil 56434 raamatut
Otsi raamatut
Vaikimisi pealkirjadest ja autorite nimedest,
otsi lisaks ka muudelt väljadelt (aeglasem).
Ostukorv

"Harri Jõgisalu. Kirjandusnimestik""Kevadine Luts""Golemi silm""Tibitarkused""Kes kardab vaktsiine?""Fütopatoloogia""Kunst olla õnnelik. Elamisõpetus""Mõned mu naabrid""Tantra. Ülim mõistmine""Kohtumised""Kaks Diane'i I""Mälupääste. Lae oma aju pilgeni..""Kuidas loomad käituvad""Tuhkatriinu""Pöördudes üksteise poole. Lihts..""Aiandus väikeaedades""Bordelli likvideerimine""Juhend lindude rände uurimiseks. ..""Henriku Liivimaa kroonika""Kaunis kiviktaimla""Lunastus""Pilt ja sõna. Hullunud Tartu tein..""Must murjan""Mure staatuse pärast""Siluett 1961/1962""Agoonia""Veekogude kaitse - kaasaja aktuaal..""Noorsooühingute ülesanded. Kõne..""Paganamaa legend""Bizarre""Teismelise hingeelu""Eestlased Lätis. I raamat""Sõjataevas (memuaarid)""Armastuse keerdkäigud""Linnud puuris. Novellid""Meri ja mürk""Tartu Riikliku Ülikooli peahoone...""Alice B. Toklase autobiograafia""Piknik Provence'is""Tallinn. Denkmäler der Baukunst""Eesti saun""Hullumeelsuse mõnud""Kooli waim. Mälestusi, pilte, kil..""Автомобильные мар..""Talviseid laule pimedaks ajaks""Tuli tuha all""Kohtumised Siberis""Surnud Brugge""Tunne oma IQ""Siluett 1970 sügis""Karjased. Novelle""Mõrvari lõpparve""Medalimees""Viisteist aastat Eesti Turbaliitu...""Kahekesi""Mitme näoga meri""Inimesed ja ilmaelu""Vaimne tervis töökohal""Nähtamatu""Õhtu Claire'i pool""Ravimid ja toit""Mis sina arvad, Freud""Vägijoogid""Elektroonikaaparatuuri valmistamin..""Väike keskkonnakaitse teatmik""Tšapajev""Mõtleb...""Möödakäijad ja läbikäijad""Tallinna tume""Kartograafia alused""Veri ja kummi""Proosa""Abisõnad""Arstimisest nii ja teisiti""Meeste mured. Vastab dr Margus Pun..""Bachi õieteraapia""Kamikazed. Jaapani enesetapujumala..""Aita oma lapsel silma paista. Kuid..""Sotsiaalpsühholoogia alused""Revolutsiooni küüsis""Levanti. Nõukogude novelle""Sulalumi""Saatuse mängud""Laule mulkidele""Äge pneumoonia""Ela!""Reiki - puudutuse võlu""Matkakirjeldusi ja mälestusi""Õndsad nutjad""Pihlapõrnikad""Tervise Varaait. Eneseravimine ja ..""Augustitüdrukud""Jonniiga. Abiks lapsevanemaile sel..""Hundijutud ja karulood. Teine raam..""Jakov ja seitse röövlit""Tuhat nõuannet""Keelehääling""Leinav lumi""Hea magaja. Hädavajalik unejuhend..""Alkaios Maarjamaal""Автопогрузчик мод..""Soomustüdruk""Mõrsjalinik""Seiklusrikkad suvepäevad""Vana siddalane""Aiandus ja mesindus""Kontoripoliitika. Kuidas toime tul..""Emadepäev""Põõsasküdoonia""Sõiduautode remont""Tare poole tõttaja III""Eksistentsiaalne Eesti. Käsitlusi.."
112 tk kogusumma: 899,06 EUR

Teema: Väliseesti raamatud
Pealkiri: Suupill ja 500 tuubat
Autor(id): Ilmar Külvet
Kujundaja: Olev Mikiver


Kirjastus: Eesti Kirjanike Kooperatiiv
Linn:
Aasta: 1987
Originaalkeel:
Lehekülgi: 226

Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites

Sisu:
Ilmar külvet tuntud näitekirjanikuna ja aktuaalsete pagulasprobleemide käsitlejana on kirjutanud romaani noorest poisist, kes satub sõjakeerisesse ja on sunnitud viibima pagulasena mitmes riigis. Autor kirjutab oma kangelase eluprobleemidest ja situatsioonidest, kuhu ta satub, ja vormib tema üldisest eluhoiakust saatuse, mis väga mitmeti erineb traditsioonilise «andeka, idealistliku noormehe» omast. Autor on võimeline looma atmosfääri üksikute stseenide ümber ja tekitama põnevust nii väliselt kui sisemiste lahenduste osas. - Okupatsioonide, sõja ja põgenemise aspektid pole veel ammugi tühjaks ammendatud.

Märksõnad:
eesti ilukirjandus

Hind: 11,00 EUR
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee
Suupill ja 500 tuubat, Ilmar Külvet, Eesti Kirjanike Kooperatiiv 1987 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud