Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Ado Johanson. Eesti põllumajandus..""Selle suve grilliraamat""Luulekevad 2009. Luulevõistluse p..""Kadunud armee. Jutustus Mustast Ma..""Söödagaleega kasvatamise kogemus..""Sumchi""Tornide tuuled""Pühad kristallid""Appi!""Tagasivaatepeeglis. Isiklikku""Perekonnaõpetus. 11. klassi õpik""Teater 1940/1. Lavakunsti ja -kirj..""Post scriptum. Valitud novellid, e..""Tubased lapsed""Tervis jumala apteegist. Nõuandei..""Kiikujad väravakaartel""Loodussõbralik käsitöö""Ohvrilaev""Koogid""Ingrid. Ingrid Bergman. Biograafia""Tänukaart Hitlerilt. SS-lase Jorm..""Kuidas kuulsused surevad""Kui kaugused kaovad. Meenutusi ja ..""Pika COVIDi kodune ravi. Praktilis..""Ähvardused ja lubadused""Märk""Stalin""''Viimase mere'' poole. Batu-khaan..""Kentaur""Kapteni kohus. Somaalia piraadid, ..""Kunstis koos lastega""Eestlasest laevakapten. Kahe pere ..""Kui juhtus õnnetus ja vajad abi, ..""Telefonimüük. Kuidas edukalt mü..""Mässaja portree""Kurgja viimane veskimees""Chinese Food: Adventures in the Wo..""Südamelihasepõletikud""Kuulsuste klubi ristiretk""Kas võib uskuda südant!""Linnad läbi aegade""Artemio Cruzi surm""Paradoks 2005/4. Intrigeerivad elu..""Talve kuumimad joogid ja maiustuse..""Korilase kokaraamat: seened""Põhjala logiraamat. Itaalia tuden..""Jäljed maanteetolmus. Riimiridu a..""Ajast, mis pole minevik. Õpetajat..""Ennustamise salakeel. Märkide ja ..""Diivan 2013/4. Suurim disainiajaki..""Ettevaatliku edvistaja juhtum""Peter von Glehn - ühe paruni lugu..""Kadumine""Suur šantaaž""Eesti ajaloo algõpetus 2. Õpik p..""Seltsis on segasem""Ära unusta mind. Salmik-päevaraa..""Teadlik unenägemine. Üheksaastme..""Tee. 50 retsepti kogu maailmast""Mati Palm. Slancio della voce""Nõukogude Eesti arheoloogia bibli..""Igaviku lõpp""Ela hästi, Tont!""Kodu 1929/5. Perekondlik kirjandus..""Tervistav jõud kodumaa taimedes""Kaarup, nimi eesti kultuuris""Nastja. Selgeltnägija""Küüditamine Eestist Venemaale. 4..""Lademed (romaan)"
69 tk kogusumma: 597,00 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri: Smaragdatlas
Autor(id): John Stephens

Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ragne Kepler
ISBN: 9789949271221
Lehekülgi: 432

Seisukord: pisut kulunud kaaned ja paaril lehel mõni väike plekk, sisu olemas ja loetav

Mõõdud: 145 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat

Sisu:
Kate, Michael ja Emma on kümme aastat elanud orbudekodus, kuid neil pole aimugi, mis neid oma vanematest lahutas. Vastus peitub võluatlases. Atlasest valla päästetud vägi viib lapsed maale, mida valitseb kuldjuukseline krahvinna oma hingetute huukajate armeega. Peagi satub Kate oma venna ja õega uskumatutesse seiklustesse: laste vangistamine, ootamatud liitlased, verejanulised hundid, maa-alused lahingud, särav-tontlik ball, mõõgaosavad hiiglased ja kolme sõnulseletamatu väega raamatu otsimine. Tegevust, nalja ja tundmusi tulvil „Smaragdatlas” on esimene etapp teekonnal, mis viib Kate’i, Michaeli ja Emma tundmatutesse ohtlikesse paikadesse ja iseenda hinge sügavusse. See on lugu kolmest lapsest, kes asuvad päästma oma perekonda, ja peavad lõpuks päästma maailma. „Smaragdatlase” autor John Stephens on olnud seriaali „Kõmutüdruk” produtsent ning seriaalide „Gilmore’i tüdrukud” ja „O. C.” stsenarist.

Hind: 33,00 EUR
Teema Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:

Ole Lund Kirkegaard, Kummi-Tarzan ja teised,
Eesti Raamat, 1990, hind: 12,50 eurot

Menelaos Stephanides, Iidsete aegade lood I,
Eesti Raamat, 1991, hind: 12,00 eurot

Hilari McKay, Saffy ingel,
Tiritamm, 2006, hind: 4,00 eurot

Sören Olsson, Anders Jacobsson, Bert ja poisid,
Hotger, 1997, hind: 11,00 eurot

John Tyerman Williams, Puhh ja filosoofid,
Olympia, 2001, hind: 12,00 eurot

Karl May, Winnetou jälgedes. Teine raamat,
Kupar, 1991, hind: 4,50 eurot

Karl May, Winnetou surm. Kolmas raamat,
Kupar, 1992, hind: 7,00 eurot

Joanne Kathleen Rowling ja Newt Scamander, Fantastilised elukad ja kust neid leida,
Varrak, 2001, hind: 11,00 eurot

Frances Hodgson Burnett, Väike lord Fauntleroy,
Eesti Raamat, 1992, hind: 11,00 eurot

Nickelodeon, Paw Patrol Movie. Käpapatrulli filmiraamat,
Egmont Estonia, 2021, hind: 12,90 eurot



Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5887 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee
Smaragdatlas, John Stephens, Tänapäev 2011 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud