Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Luhtatulek. Ekslemisi Mehis Heinsaare tihnikutesAutor(id): Koostanud Sven Vabar
Kujundaja: Pia Ruber
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949446896
Lehekülgi: 200
Sari: Etüüde nüüdiskultuurist 3
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 170 × 240 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Raamat sisaldab kriitilisi artikleid eesti ühe tuntuma uueaegse kirjaniku Mehis Heinsaare kohta. Mõned neist on ilmunud kümne aasta jooksul ajakirjanduses, mõned on uued, seni ilmumata artiklid.
Autoriteks on hulk tuntud eesti kirjanikke ja kriitikuid nagu näiteks Hasso Krull, Lauri Sommer, Andres Ehin, Tõnu Õnnepalu, Mart Velsker jpt. Mitmel puhul saab sõna ka Heinsaar ise, kes kirjeldab seda aega ja ruumi, kus ta kirjanikuks arenes, ning peegeldab oma vaateid loomingule. Samuti on kogumik illustreeritud Heinsaare joonistustega ning sisaldab fotosid kirjanikust.
Märksõnad:
eesti
kirjanikud
kirjanduskriitika
Heinsaar, Mehis, 1973-
eesti
kirjanikud
kirjanduskriitika
loengud
artiklikogumikud
personaalnimestikud
Sari: Etüüde nüüdiskultuurist 3
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Luhtatulek. Ekslemisi Mehis Heinsaare tihnikutes, Koostanud Sven Vabar, Tartu Ülikooli Kirjastus 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Tiina Kala, Euroopa kirjakultuur hiliskeskaegsetes õppetekstides,
2001, hind: 6,00 eurot
koostaja Lembit Uustulnd, Albert Uustulnd. 80. sünniaastapäevaks,
Saaremaa Merekultuuri Selts, 2005, hind: 8,00 eurot
Hugo Raudsepp; koostanud Hando Runnel; toimetanud Katrin Raid, Autorid ajas,
Ilmamaa, 2020, hind: 7,00 eurot
Ene Peterson, Video võõrkeeletunnis,
TEA Kirjastus, 2000, hind: 8,00 eurot
August Eelmäe, Eluvõla kandmise raske kohus,
Eesti Keele Sihtasutus, 2012, hind: 8,00 eurot
Toimetanud Maire Aher, Katrin Ennus, XX sajandi kirjanikke,
Avita, 2003, hind: 10,00 eurot
Valeria Ränik, Lehte Hainsalu: Miski peab olema püha,
V. Ränik, 2004, hind: 10,00 eurot
Lauri Leesi, Eurooplase lugemik. Valik proosat ja luulet eesti koolide 8. ja 9. klassi õpilastele lugemiseks klassis ja kodus,
Avita, 2001, hind: 21,00 eurot
Lauri Leesi, Noore eurooplase lugemik. Valik proosat ja luulet eesti koolide 5., 6. ja 7. klassi õpilastele lugemiseks klassis ja kodus,
Avita, 2000, hind: 21,00 eurot
Editors: B. Comrie, S. Matthews, M. Polinsky; toimetanud Mall Laur, Keelteatlas. Maailma keelte päritolu ja areng,
Koolibri, 2000, hind: 28,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1445 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!