Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Luba end kutsuda roosiõieksAutor(id): Mary Higgins Clark
Kirjastus: Katariina
Linn: Tallinn
Aasta: 1999
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Peeter Villmann
ISBN: 9985842561
Lehekülgi: 392
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 106 × 165 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Tuntud ilukirurgi dr Smithi tütre Suzanne'i mõrvajuurdlust hakatakse kutsuma Roosiõie juhtumiks, sest kägistatud kaunitari laip leitakse roosidega ülepuistatult. Tapetu abikaasa Skip Reardon kinnitab, et mõrvaõhtul on nende majast kadunud mitu hinnalist ehet ja iluasja, kuid teda ei usuta. Dr Smithi poolt kohtule antud tunnistus viib lese eluks ajaks trellide taha.
Kümme aastat hiljem paneb noor ja edukas prokurör Kerry McGrath ohtu nii oma karjääri kui ka elu, sest ta usub, et Roosiõie juhtum pole veel lahendatud.
Originaali pealkiri Let me call you sweetheart. Eesti keeles.
Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Luba end kutsuda roosiõieks, Mary Higgins Clark, Katariina 1999Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
James Hadley Chase, Missioon Sienas,
Koolibri, 1991, hind: 3,00 eurot
Edgar Wallace, Vaimude org,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Edgar Wallace, Vaimude org,
Eesti Päevaleht, 2004, hind: 4,00 eurot
Marion Chesney, Snoobide võim,
Tänapäev, 2020, hind: 4,00 eurot
Roz Nay, Meie väike saladus,
Rahva Raamat AS, 2019, hind: 4,00 eurot
C. J. Tudor, Kriidimees,
Varrak, 2018, hind: 15,00 eurot
Josh Malerman, Linnulaegas,
Ühinenud Ajakirjad, 2019, hind: 6,00 eurot
Julie Garwood, Tšempion,
Ersen, 2019, hind: 15,00 eurot
Rex Stout, Kolm ust surmani,
Elmatar, 2004, hind: 7,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Viirastusliku varanduse juhtum,
Elmatar, 2004, hind: 5,50 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3895 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!