Pühajärve maleturniirid sõnas ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti Muusika Päevad. ''Roheline ..""Vaod ja varjud. Valik kriitikat""Kuidas tarvitada uusi sõnu? Eesti..""Avangard. Tartu Ülikooli filosoof..""Tartu juubelilaulupidu 1994 [teatm..""Maailmakirjandus (1. osa). Antiika..""Eesti kirjakeele seletussõnaraama..""Kostke, laulud, eesti keeles I""Meie repertuaar 1965/10""Pilatese süsteem. Joseph Pilatese..""Eesti keele grammatika II""Tervendaja 2008/11""Kultuuriloolisi vahelugemisi""Aino Pervik. Kirjanduse nimestik""Eestikeelne raamat 1851-1900 I. os..""Väikuq keeleq mitmõkeelitsen üt..""Inglise kirjanduse lugemik gümnaa..""Johannes Saal. Tartu Riiklikus Kun..""Sõnastamatu lend sõnades. Kirjut..""Võrokõstõ lugõmiseraamat""Sporditähed 2007. Estonian athlet..""Perearsti nõuanded""Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õig..""V. I. Lenini mausoleum. Projekteer..""Kääbuse jalutuskäik""Mis mees ta on?""Vestlusi ooperist""Kahe vahel. Artikleid kirjandusest..""Kvaliteediviisaastak ennaktempos""Puhas ja tervislik dieet""Eesti kirjanduse ajalugu III. XIX ..""Laulge kaasa! 5""Armastus ja sotsioloogia. A. H. Ta..""Fritz Cremer""XXII olümpiamängud Moskva 1980""Kirjandusteooria lühikursus""Ilo ja elu. Valitud artikleid 2005..""Võta näpust! Klassikaliste ja ra..""Nobeli kirjandusauhind""Kunstiteaduslikke uurimusi (8. osa..""Saaremaast Sajaanideni ja kaugemal..""Eesti keele õpetamise metoodika. ..""György Ligeti «Atmosfäärid»""Lõunaeesti keelest ja kiräkeeles..""Laulge kaasa! 37""Meie repertuaar 1983/6""Igihaljas Vilde. Artikleid 2005-20..""Ülevaade prantsuse kirjandusest""Ilmar Malin. Inimesed, loodus ja s..""Väike viiteleksikon""V-oji Vilniaus ekslibrisu bienale...""Adressaadi dünaamika ja kirjandus..""Kull ja kiri""Orva-aastad. Valik ees-, vahe- ja ..""Noorte suvepäevad. Laulik. Лет..""Korpusuuringute metodoloogia ja mÃ..""Niguliste muuseum""Võrkpall""Naise tervis""Mesilaste varroatoos""National Geographic 1997 January. .."
61 tk kogusumma: 484,50 EUR

Teema: Male, kabe
Pealkiri: Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis
Autor(id): Merike Rõtova, Ülar Lauk

Kirjastus: Lüüra
Linn:
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949014927
Lehekülgi: 248

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 240x170
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Paarkümmend aastat tagasi tekkis jooksutreener Urmas Randmal Pühajärve pargis trenni tehes mõte korraldada selle looduskaunis kohas maleturniir. Mõte sai teoks, seda ka tänu sponsoriks nõustuma hakanud Tiit Vähile. Turniiri koosseis on enam kui omapärane: nimekate suurmeistrite ja rahvusvaheliste meistritega koos on malelaudade taga ettevõtjad ja tuntud kultuuriinimesed. Et viimased malesuurustele vastu saaksid, antakse neile aega ette. Tänu sellele kukub vahel mõni punkt ka nn malepatseritele. Tõsi küll, harva. Turniiri tabeli täitudes selgub, et tugevamad on ikka eesotsas. Ja malemaailma vägevaid on siin aastate jooksul küllaltki olnud. Urmas Randma organiseerijatalent on muljet avaldav.
Tänavu 20nda juubeliturniiri puhul sai otsustatud senistest turniiridest raamat välja anda. Koostasin selle koos Ülar Lauguga. Ülar on meie parim malekommentaator, tema hooleks jäid tabelid ja partiivalimik, ka rohkearvuliste fotode allkirjad. Mina otsisin osavõtnute hulgast neid, kes võiksid oma mõtteid paberile panna. Kaido Külaots kirjutab, miks suurmeistrid Pühajärvele tulevad. Igor Rõtovilt saame teada, mida pakub turniir amatööridele. Veel kenamini on põhjuse kohale tulla sõnastanud Raul Rebane. Talle omases elegantses stiilis teatab ta, et tema eesmärk on teha tuju halvaks neil, kes peavad ennast heaks mängijaks! Vahel on tal see ka õnnestunud. Uhkusega meenutab ta oma võitu Viktor Kortšnoi üle. Maailmamalet vappeseisundis hoidnud Kortšnoist kirjutab ka Ülo Tuulik. Meeldiv oli minu koostöö põhjanaabrite esindaja Panu Lainega, kes kirjutas pikemalt teemal „Soomlased Pühajärve handicap-turniiridel“. Vahetasime mitmeid meile. Panu küsis aina lisaandmeid ja kirjutas siis korraliku loo. Lätlase Aris Ozolinši lugu pidin aga ise veidi täiendama. Kõik sai korda.
Mis mind koostajana kõige rohkem rõõmustas, mõneti ka üllatas, oli see, kui hästi ja vaimukalt pani turniiride ülevaated kirja Urmas Randma. Selgus, et ta pole mitte üksnes tunnustatud jooksutreener ja väsimatu Pühajärve turniiri organiseerija. Ei, ta on ka väga hea sulega kirjamees!

Märksõnad:
Paljasjalg OÜ
Pühajärve maleturniir
male
maletajad
malepartiid
turniirid (sport)
Pühajärve küla
mälestused
intervjuud

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Raamatud spordist alla viimati lisatud:

Konstantin Finn, Jooksuga Keeniasse. Maailma kiireimate jooksjate saladused,
Tänapäev, 2013, hind: 15,00 eurot

Lucida Green, Noor ratsanik. Õpetusi noorele ratsutamishuvilisele,
Koolibri, 2000, hind: 14,00 eurot

Peggy W. Brill, Corei treeningprogramm. Viisteist minutit päevas, mis võivad muuta sinu elu,
Odamees, 2008, hind: 11,00 eurot

Koostanud: Merike Rõtova, Male Eestis 1977-1983,
Eesti Raamat, 1986, hind: 6,00 eurot

Peking 2008. XXIX suveolümpiamängud,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 8,00 eurot

Koostanud Deivil Tserp, Eesti kergejõustiku kullakamber,
Tallinnmeeting, 2010, hind: 10,00 eurot

Raigo Kollom, Evald Nõmm, Helle Rätsep. Koostanud: Raigo Kollom, Ratsutamine minevikust tänapäevani,
Eesti Raamat, 1981, hind: 5,00 eurot

Koostanud Tiit Lääne, Kristjan Palusalu,
Eesti Olümpiakomitee, Eesti Sporditeabe Sihtasutus, 2008, hind: 9,00 eurot

Koostanud Tiit Lääne, Johannes Kotkas,
Neinar Seli, 2005, hind: 9,00 eurot

Tiit Lääne, VII olümpiamängud Antwerpen 1920,
OÜ Stopper, 2020, hind: 23,00 eurot



Raamatud spordist all on 1427 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee
Pühajärve maleturniirid sõnas ja pildis, Merike Rõtova, Ülar Lauk, Lüüra 2019 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud