Teema: Filosoofia, loogika
Pealkiri:
Mis on antroposoofia?Autor(id): Otto Fränkl-Lundborg
Kirjastus: Eesti Antroposoofilise Seltsi kirjastusgrupp
Linn: Tallinn
Aasta: 1992
Originaalkeel: saksa keel
Lehekülgi: 24
Seisukord: kaaned veidi kulunud, esilehel alaosa ära lõigatud, muidu sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 143 × 201 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Mõistet «antroposoofia» võib kohata kultuurielu kõige erinevamates valdkondades, siiski ei omata sageli õiget ettekujutust, mis selle mõiste taga peitub. Antroposoofiana mõistetakse tegelikult kolme asja:
dr. Rudolf Steineri loodud eksaktset teaduslikku meetodit ülemeelelise maailma uurimiseks;
vaimuteaduslike uuringute tulemusi kui vajalikku täiendust loodusteadustele, ajaloole ja teistele teadustele;
vaimuteaduslike uuringute tulemuste rakendamist ühiskonna ja üksikisiku elus. Siia kuuluvad ka kõik kunstialad.
Otto Fränkl-Lundborg (1897–1979) on avaldanud mitmeid novelle, romaane, esseid ja lüürikat ning oli kuni surmani nädalaajakirja «Das Geotheanum» kaastöötaja, avaldades seal aastate jooksul üle 1200 retsensiooni. Entusiastliku loengupidaja ja kursuste korraldajana aitas ta energiliselt kaasa antroposoofia levitamisele.
Originaali pealkiri: Was ist Anthroposophie?
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mis on antroposoofia?, Otto Fränkl-Lundborg, Eesti Antroposoofilise Seltsi kirjastusgrupp 1992Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filosoofia, loogika alla viimati lisatud:
Pentti Linkola, Teisitimõtleja märkmed,
MTÜ Rahvusliku Ehituse Selts, 2021, hind: 16,00 eurot
José Ortega y Gasset, Masside mäss,
Vagabund, 2002, hind: 24,00 eurot
Jacques Derrida, Positsioonid [kolm filosoofilist intervjuud],
Vagabund, 1995, hind: 26,00 eurot
Benedetto Croce, Esteetika kui väljendusteadus ja üldlingvistika. Teooria ja ajalugu,
Ilmamaa, 1998, hind: 18,00 eurot
Bernard Williams, Moraal,
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2013, hind: 7,00 eurot
Thomas Carlyle. Toimetanud Katre Ligi, Minevik ja olevik,
Ilmamaa, 2014, hind: 9,00 eurot
Aurelius Augustinus, Pihtimused (Confessiones),
Logos, 1993, hind: 23,00 eurot
Alfred Koort, Inimese meetod,
Ilmamaa, 1996, hind: 10,00 eurot
Evelyn Fox Keller, Mõtisklusi soost ja teadusest,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2001, hind: 9,00 eurot
Johann Gottlieb Fichte, Inimese määratlus,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Filosoofia, loogika all on 839 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!