Lastekasvatus pärast lahutust Vanemate Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Linnud, loomad ja sugulased""Solea (3. osa)""Dargiini tütarlapsed (kaks jutust..""Heidi""Tom Clancy's Duty and Honour""Suhtlemise valgus. Enesetervendami..""Ühel külmal ööl. New York Time..""Eesti spordi aastaraamat 2004""Dekoratiivne sepis Tallinna arhite..""Viharaamat""Болеслав ВОЛЯК (тр..""Eesti kirjandus. XII klassile""Vabastava hingamise olemus""Let us know India.11. osa""Peeglitrikid. Mõtted ja luule""Läbi paeselt halli argipäeva... ..""Teadmata kadunud""Esiemade pärandist inspireeritud ..""Materjaliõpetus""Suvelinnud""Kummipunumine! Ilma aluseta. 12 uu..""Eesti muuseumid. Estonian museums""Rahvarinne""Lumi langeb seedritele""Mälutunglad II. Kogumik kirjutisi..""Eesti Kirjandus 1925. Eesti Kirjan..""Pärnu kuurort""Eesti heliloojate klaveripalu last..""Tipa-tapa... XXI. Tartu Forseliuse..""76 sooja & külma salatit""Armastuse valgus. Valik eesti arma..""Путь наемника""Золушка вяжет №1, 20..""Johannese evangeelium""Aed. Aianduse-Mesinduse kuukiri. 1..""Puude ja põõsaste välimääraja""Märgitud""Karl Pärsimägi""Tänapäev 1936/9. II. aastakäik""Tiivutud linnud""Vältimatu lõpp""The Secret of Crickley Hall""Masinaehitusjoonestamine""Pauluse kiri roomlastele""Lugu lendavate taldrikutega""Kibe pill""Tarbetu inimese elu""The ''good'' and the ''bad'' of th..""Kuidas sõpradega hakkama saada""Pisikesed pildid""Mägede kutse""English. Form 12""Kas laulame? 1""Unehäired""Kits kärneriks""Lõkkesöed... II [mälestustekogu..""Rahvusvaheline eraõigus. Loengud""Загадки затонувши..""Mehed ja nende mänguasjad. Õpime..""Edev nina""Suur koduapteegi käsiraamat""Meie niidud (1. osa)""Stereoprojektsioon""Nastja maagiline 2023""Windows 2000 Professional võhikut..""Tšuvašid""Pääse karussellile""Teine Maailmasõda""Host""Asjatud etteheited""Täna leitakse kõik üles""Täheke 2016/7-8""Elektrotehnika. Õpik mitteelektro..""Naera, pajats!""Ujumine. Minevikust tänapäevani"
75 tk kogusumma: 638,00 EUR

Teema: Psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteadus
Pealkiri: Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused
Autor(id): Philip Stahl
Kujundaja: Kalle Müller


Kirjastus: Väike Vanker
Linn: Tartu
Aasta: 2008
Originaalkeel:
Tõlkija: Annika Kupits
ISBN: 9789985986660
Lehekülgi: 223

Seisukord: pisut määrdunud lehtede servad, esimesele lehele pisut soditud, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 144 × 202 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Vanemate lahkuminek ei pea põhjustama lastel depressiooni ja hilisemaid häireid, mis võiksid pärssida eluga ning suhetega toimetulekut. Kuidas last säästa? Dr. Philip Stahli käsitlus pakub konstruktiivseid lahendusi ning vastuseid paljudele lahkuminekuga seonduvatele küsimustele. Ta on oma raamatu kirjutamisel tuginenud pikaajalistele kogemustele töös komplitseeritud lahutuseolukordadega.
See on esimene raamat Eesti lugejale, kus põhjalikult käsitletakse lahutusejärgset problemaatikat, konfliktide ja suhtlemise iseärasusi, vanemlikku koostööd heas ja halvas. Lahutada saab halvasti ja paremini. Hea lahutus jätab lapsele alles tema pere, vanemad, keda tal on vaja armastada, et tunda end tugevamana.
Autor pakub eluliste näidete varal abi nii lahutavale vanemale, lapse hooldusküsimustega tegelevatele spetsialistidele, kui ka pere nõustajatele ja –terapeutidele. Tegelikult juba suhtekriisi kujunemise olukorras on abikaasadel siit palju õppida.
Aita Keerberg
psühholoog, pereterapeut


Märksõnad
abielulahutus
lahkuminek
konfliktid
mõjud
lapsed
lapsevanema-lapse suhe
peresuhted
nõustamine

Hind: 15,00 EUR
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee
Lastekasvatus pärast lahutust. Vanemate konfliktid ja laste vajadused, Philip Stahl, Väike Vanker 2008 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud