Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
TAutor(id): Viktor Pelevin
Kujundaja: Anne Pikkov
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Maiga Varik
ISBN: 9789985342619
Lehekülgi: 376
Seisukord: leheservadel plekk, muidu korralik raamat
Mõõdud: 140 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Viktor Pelevini romaani peategelane on krahv T, kellest algselt oleks pidanud saama Lev Tolstoi, tänapäevase ja kirikule meelepärase elulooromaani keskne kuju, kuid 21. sajandi algusesse jõudnud kirjastustegevuse mullistustes muundub ta võitluskunstide meistriks, kes kasutab osavalt mitmesuguseid, muuhulgas habemesse põimitud terariistu, pisipommidest rääkimata. Tolstoi nimest jääb alles ainult algustäht, kuid säilib krahvi tiitel ja nii mõndagi kirjaniku põhiolemusest.
Krahv T põgeneb oma kodust Jasnaja Poljanas, üritades pääseda keisririigi salapolitsei käest. Oma teekonnal kohtab ta kabalistlikku olendit Arieli, kes väidab end olevat krahv T looja, seda küll viie seriaali-stsenaristi kaasabil, kes tegutsevad aeg-ajalt üsna omapäi. Selgub ka, et tänapäeva maailmas kannab see looja Ariel Edmundovitš Brahmani nime ja liigub Venemaa äriringkondades, mida ta siis 20. sajandi algusest pärit arusaamadega krahv T-le ülevaatlikult (ja pelevinliku värvika sarkasmiga) tutvustab.
Vene kirjandusklassikat esindavad romaanis veel Fjodor Dostojevski ning filosoof ja müstik Vladimir Solovjov. «Tšapajevi ja Pustota» lugejaid ootab aga kohtumine noore Tšapajeviga.
Originaali pealkiri Т. Eesti keeles
Märksõnad
vene
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
T, Viktor Pelevin, Varrak 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
Viktor Pelevin, Sinine latern,
Atlantis, 2002, hind: 24,00 eurot
Viktor Pelevin, Tšapajev ja Pustota,
Varrak, 2001, hind: 100,00 eurot
Viktor Pelevin, Õudusekiiver. Theseuse ja Minotauruse müüt,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 25,00 eurot
Viktor Pelevin, S.N.U.F.F.,
Varrak, 2014, hind: 25,00 eurot
Viktor Pelevin, Arvud,
Varrak, 2005, hind: 25,00 eurot
Viktor Pelevin, Omon Ra. Generation P,
Varrak, 2002
Viktor Pelevin, iPhuck 10,
Varrak, 2020
Viktor Pelevin, Libalooma püha raamat,
Varrak, 2011
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Gepard. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1967, hind: 8,00 eurot
Kalman Mikszath, Must linn. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Anatoli Vinogradov, Aja kolm värvi. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot
Maria Maritš, Põhjavalgus. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1965, hind: 6,00 eurot
François Mauriac, Thérèse Desqueyroux. Öö lõpp,
Eesti Raamat, 1972, hind: 7,50 eurot
Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 12,00 eurot
Jack London, Martin Eden,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 7,00 eurot
Robert Merle, Saar,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,00 eurot
Multatuli, Max Havelaar (romaan),
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot
Vilis Lacis, Kaluri poeg,
Eesti Raamat, 1969, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7006 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!